Giant

Nowy Dom Jabłkowskich z kolejnymi najemcami

W biurowcu możliwe jest dopasowanie przestrzeni pod potrzeby najemców
Do warszawskiego biurowca wprowadzi się pracownia architektoniczna SUD Architects oraz firma APAX Consulting Group wraz z Polish Investment Fund.

Nowy Dom Jabłkowskich to nowoczesny biurowiec klasy A zlokalizowany w centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 19. Obiekt zrealizowany został przy współpracy LHI sp. z o. o. i Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy S.A. Budynek oferuje 4 500 mkw łącznej powierzchni na sześciu kondygnacjach. 3 200 mkw jest przeznaczonych pod wynajem, z czego 410 mkw na parterze stanowi powierzchnię usługowo-handlową. Biurowiec oddany został do użytku we wrześniu 2011 r., aktualnie jest w fazie komercjalizacji. Po podpisaniu ostatnich umów, dostępne zostały dwa moduły o powierzchni 300 mkw (z możliwością podziału) i 100 mkw.

Wybór Nowego Domu Jabłkowskich przez firmy SUD Architectes, APAX Consulting Group oraz Polish Investment Fund jest dla nas wyrazem uznania, a zarazem potwierdzeniem atrakcyjności naszej inwestycji. Cieszymy się, że firmy takiej rangi dostrzegły niepowtarzalny charakter oraz klasę tego budynku, i na swoją siedzibę wybrały właśnie Nowy Dom Jabłkowskich – powiedział Robert Mandżunowski, CEO w LHI sp. z o. o.

SUD Architects zajęła większość powierzchni ostatniego, 5 piętra budynku. Początek grudnia wiązał się z zakończeniem prac adaptacyjnych na potrzeby biura architektonicznego. Jak mówi Nicolas Rogues, partner i dyrektor zarządzający w SUD Architectes: Od ponad 20 lat na całym świecie tworzymy nowoczesną architekturę, realizując projekty w poszanowaniu kultury i historii każdego miasta. Nowy Dom Jabłkowski i adres Chmielna 19 to miejsce szczególne dla historii Warszawy, gdzie spotykają się dwa światy – starej i nowej stolicy. Ujęły nas charakter i forma tego wyjątkowego budynku, dlatego zdecydowaliśmy się przenieść naszą siedzibę właśnie tutaj.

APAX Consulting Group wraz z Polish Investment Fund już niedługo wprowadzą się na połowę drugiego piętra. W wyborze nowej siedziby biura kierowaliśmy się przede wszystkim wysoką jakością inwestycji i oferowanych standardów, a także atrakcyjną lokalizacją, która będzie stanowić wizytówkę naszych firm. Komfortowe warunki pracy i prestiż Nowego Domu Jabłkowskich, są niewątpliwą wartością tego biurowca – twierdzą Dariusz Brzeziński, Partner Zarządzający w APAX Consulting Group oraz Wojciech Szapiel, Prezes Polish Investment Fund.


0.0
Napisz pierwszy komentarz