PGE Narodowy

Jadłomania w Aquarius Business House

Na zdjęciu biurowiec Aquarius Business House we Wrocławiu
Na zdjęciu biurowiec Aquarius Business House we Wrocławiu
Restauracja Jadłomania wynajęła powierzchnię w biurowcu Aquarius Business House we Wrocławiu.

350 mkw powierzchni zajmie restauracja Jadłomania w nowoczesnym biurowcu realizowanym przez Echo Investment w centrum Wrocławia. Jadłomania służyć będzie jako kantyna biurowa, oferująca rozmaite śniadania i zestawy obiadowe. W biurowcu Aquarius Business House zostanie otwarta do końca marca 2013 roku.

Nowy biurowiec we Wrocławiu cieszy się zainteresowaniem najemców. Powierzchnię w nim wynajęły już firmy takie jak Tieto Poland, PwC, AXIT i Randstad.

Aquarius Business House to kompleks biurowy powstający u zbiegu ulic Borowskiej i Swobodnej. Pierwszy etap inwestycji, który uzyskał już pozwolenie na użytkowanie, zakończył się w listopadzie 2012 roku. Planowane zakończenie drugiego etapu odbędzie się w październiku 2013 r. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Budownictwo Mitex S.A. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna jest pracownia Arcad z Kielc.

Kompleks składa się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, oferujących łącznie 25 000 mkw. Najemcy korzystać będą mogli między innymi z restauracji i saloniku prasowego. Dla użytkowników rowerów stworzone są specjalne parkingi oraz szatnie z prysznicami. W obiekcie znajdują się również trzy parkingi samochodowe: kubaturowy, podziemny i zewnętrzny. Oferują łącznie 410 miejsc postojowych. Aquarius Business House został stworzony z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W kompleksie znajdują się wysokiej klasy łącza teleinformatyczne, systemy bezpieczeństwa i kontroli dostępu oraz funkcje zarządzające mediami w sposób proekologiczny, efektywny i oszczędny.


0.0
Napisz pierwszy komentarz