PGE Narodowy

Kolejny najemca w Aquarius Business House

Biurowiec Aquarius Business House we Wrocławiu
Biurowiec Aquarius Business House we Wrocławiu
Farmacja Plus wynajęła 300 metrów w realizowanym przez Echo House biurowcu w centrum Wrocławia.

Firma Farmacja Plus w planach ma otworzenie apteki na parterze oraz urządzenie biur na VI pietrze nowoczesnego biurowca Aquarius Business House.

Umowa ta oznacza, że w pierwszym etapie wrocławskiej inwestycji zajętych jest już 97 proc. powierzchni, natomiast w drugim blisko 70 proc. Najemcami Aquarius Business House są firmy takie jak Tieto Poland, PwC, AXIT, Randstad, Lux Med, BOŚ Bank, Credit Agricole i Jadłomania.

Aquarius Business House realizowany jest przez Echo Investment u zbiegu ulic Borowskiej i Swobodnej. Pierwszy etap został zakończony w listopadzie 2012 roku, natomiast zakończenie drugiego planowane jest na październik 2013 roku. Za wykonanie stanu surowego odpowiedzialna jest firma Eiffage Budownictwo Mitex S.A., natomiast za projekt architektoniczny – pracownia Arcad z Kielc.

Kompleks składa się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, oferujących łącznie 25 000 mkw powierzchni pod wynajem. Do dyspozycji najemców dostępne są trzy parkingi z łączną ilością miejsc równą 410. Osoby dojeżdżające na rowerach będą mogły skorzystać ze specjalnego parkingu oraz szatni z prysznicami. W kompleksie znajduje się również wiele funkcji dodatkowych, takich jak restauracja czy salonik prasowy.

Przestrzenie biurowe w Aquarius Business House pozwalają najemcom na swobodną aranżację wnętrz dzięki zachowaniu układu otwartego planu. Kompleks wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, systemy bezpieczeństwa i kontroli dostępu, wysokiej klasy łącza teleinformatyczne oraz funkcje wspomagające zarządzanie energią i mediami.

Spółka Echo Investment w listopadzie 2012 roku rozpoczęła we Wrocławiu realizację biurowca West Gate, oferującego 16 000 mkw powierzchni.


0.0
Napisz pierwszy komentarz