Przedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Rule Financial w Okrąglaku

Biurowiec Okrąglak w Poznaniu
Biurowiec Okrąglak w Poznaniu
Do poznańskiego biurowca Okrąglak wprowadzi się nowy najemca – Rule Financial.

Dostawca usług doradczych i technologicznych dla banków inwestycyjnych oraz instytucji finansowych – Rule Financial – zajmie blisko 900 mkw na dwóch ostatnich kondygnacjach biurowca Okrąglak w Poznaniu. Obiekt należy do Immobel Poland, dewelopera działającego na rynkach w Belgii, Luksemburgu i Polsce.

To dla nas duża satysfakcja, że firma związana z branżą IT, dla której niezwykle istotnym elementem jest zaawansowana infrastruktura teletechniczna oraz systemy bezpieczeństwa budynku doceniła nasz projekt. Z zadowoleniem przyjmujemy też fakt, iż w niespełna 5 miesięcy po oficjalnym otwarciu budynku, stopień jego wynajęcia sięgnął już 60%, co jest bardzo dużym sukcesem na rynku Poznańskim – mówi Anna Fijałkowska, Senior Commercial Manager Immobel Polska Sp. z o.o.

Okrąglak jest pierwszą inwestycją Immobel w Polsce. Obiekt, powstały w 1954 roku zgodnie z projektem Marka Leykam'a, został przez dewelopera odrestaurowany i przebudowany. Został wyposażony w wiele rozwiązań energooszczędnych i proekologicznych. Wszystkie projekty firmy Immobel realizowane są zgodnie z wymogami certyfikatu BREEAM.

Wraz z rozwojem naszej działalności w Polsce, osiągnęliśmy punkt w którym ekspansja do kolejnego dużego miasta jest niezbędna aby sprostać oczekiwaniom naszych globalnych klientów. Uruchomienie kolejnego ośrodka rozwoju oprogramowania, tym razem w Poznaniu pozwoli nam prowadzić działalność w Polsce na większą skalę, łącząc specjalistów IT z dwóch dużych ośrodków miejskich w Polsce. Doskonale zrewitalizowany „Okrąglak” zdecydowanie spełnił nasze oczekiwania co do lokalizacji, standardu oraz oferowanych rozwiązań technicznych. Mam nadzieję, że rozpoczęcie przez nas działalności w budynku z prawdopodobnie najlepszym widokiem w Poznaniu stworzy interesujące możliwości rozwoju specjalistom z branży IT z Wielkopolski – komentuje Piotr Kania, Country Manager Rule Financial w Polsce.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra