Giant

Weil pozostaje w WFC

Biurowiec Warsaw Financial Center w Warszawie
Biurowiec Warsaw Financial Center w Warszawie
Firma prawnicza Weil przedłużyła umowę najmu w biurowcu Warsaw Financial Center w Warszawie.

Międzynarodowa firma prawnicza Weil renegocjowała umowę najmu 2 300 mkw powierzchni biurowej w Warsaw Financial Center w Warszawie. Podczas transakcji najemcę reprezentowała firma CBRE.

WFC to znakomita lokalizacja na siedzibę firmy prawniczej. Kancelaria Weil jest najemcą tego prestiżowego biurowca od 1998 roku, a decyzja o przedłużeniu umowy jest najlepszym dowodem na wysoki stopień satysfakcji z długoterminowego najmu. Dodatkowo CBRE wynegocjowała nowe korzystne warunki dla swojego Klienta. Ogromnym atutem WFC jest niewątpliwie lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy i wynikająca z tego łatwość dostępu do Dworca Centralnego, komunikacji miejskiej oraz szerokiego wachlarza usług: 5-gwiazdkowych hoteli, centrum handlowego Złote Tarasy, licznych barów i restauracji – skomentował Daniel Bienias, Dyrektor działu Reprezentacji Najemców w CBRE.

Warsaw Financial Center zlokalizowany jest u zbiegu Emilii Plater i Świętokrzyskiej. Swoim najemcom oferuje 50 000 mkw powierzchni klasy A oraz 350 miejsc parkingowych. Budynek został oddany do użytku w 1998 roku i zapoczątkował powstanie Centralnej Dzielnicy Biznesowej w Warszawie. W obiekcie zastosowane są nowoczesne rozwiązania techniczne, które sprawiają, iż budynek jest w pełni samowystarczalny pod względem dostępu do energii elektrycznej, cieplnej i wody. Od 2012 roku właścicielem Warsaw Financial Center jest konsorcjum Allianz Real Estate i Curzon Capital Partners III, funduszu zarządzanego przez Tristan Capital Partners. Siedziby w WFC mają takie firmy jak CMS Cameron McKenna, Google, Bloomberg, DLA Piper, Chadbourne & Parke, Pernod-Ricard.


0.0
Napisz pierwszy komentarz