Proton Office

Allianz wprowadzi się do Olivia Business Centre

Wizualizacja gdańskich biurowców Olivia Point i Olivia Tower
Wizualizacja gdańskich biurowców Olivia Point i Olivia Tower
Firma Allianz przeniesie wszystkie swoje oddziały w Trójmieście do gdańskiego kompleksu biurowego Olivia Business Centre.

Bardzo zależało nam, aby biura Allianz, które były dotychczas rozproszone w Trójmieście, zyskały odpowiednią, jedną lokalizację. To w oczywisty sposób ułatwi nam pracę i da możliwość lepszego wykorzystania potencjału. Nie bez znaczenia był fakt, że Olivia Business Centre znajduje się w doskonałej lokalizacji, dysponuje miejscami parkingowymi, zapleczem usługowo-gastronomicznym – to z pewnością będzie bardzo wygodne nie tylko dla naszych pracowników, ale przede wszystkim dla klientów – mówi Wojciech Mika, kierownik Wydziału Administracji Placówek Zewnętrznych Allianz.

Przeprowadzka rozpocznie się w lipcu i zakończy we wrześniu. Do budynku przy al. Grunwaldzkiej wprowadzi się Centrum Likwidacji Szkód Regionu Północnego, Regionalny Oddział Underwritingu oraz oddział ubezpieczeniowy. Allianz zajmie właściwie całe szóste piętro w biurowcu Olivia Tower. W nowej lokalizacji pracować będzie około 120 pracowników.

Allianz dołączy o grona takich najemców jak American Bureau of Shipping, Bayer Service Center Gdańsk, Grupa Energa, Meritum Bank, Noble Bank, Open Finance, PKO BP, PwC, Starbucks, Sii, TaxCare czy T-Mobile.

Olivia Business Centre docelowo oferować będzie 120 000 mkw powierzchni. Obecnie składa się z trzech budynków: Olivia Gate, Olivia Tower i Olivia Point. Pierwszy z nich został oddany do użytku w grudniu 2011 roku, pozostałe dwa – pod koniec 2012 roku. Obecnie rozpoczęła się budowa czwartego obiektu w kompleksie – Olivia Four. Budowa ma zakończyć się w marcu 2014 roku i wzbogacić Trójmiasto o 12 500 mkw powierzchni. 


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz