Proton Office

Nowi najemcy w Kolmecie

Wnętrze kompleksu biurowo-magazynowego Kolmet w Warszawie
Wnętrze kompleksu biurowo-magazynowego Kolmet w Warszawie
Do kompleksu biurowo-magazynowego Kolmet w Warszawie wprowadzą się nowi najemcy – firmy Le Patio Polska i Talex.

Cieszymy się, że firmy Talex S.A. oraz Le Patio Polska dołączyły do grona najemców kompleksu Kolmet. Potwierdza to niesłabnącą atrakcyjność budynku jak również rosnące zainteresowanie najemców biurowych i magazynowych dzielnicą Wola – mówi Chris Naylor, Dyrektor Regionalny w Mosaic Property LLP.

Właściciela obiektu, firmę Mosaic Property LLP, podczas transakcji reprezentował Colliers International.

Le Patio Polska Sp. z o.o. jest dostawcą herbaty i kawy. Obecne trwają prace wykończeniowe wynajętej przez firmę powierzchni biurowej.

Talex S.A. wprowadził się już do obiektu, zajmując powierzchnie biurowe i magazynowe. Firma zajmuje się dostawą zaawansowanych technologicznie usług i rozwiązań IT.

Łącznie firmy zajęły prawie 600 mkw powierzchni biurowej i magazynowej.

Kompleks Kolmet znajduje się w warszawskiej dzielnicy Wola, przy ul. Jana Olbrachta 94. Oferuje 12 000 mkw powierzchni biurowej oraz blisko 8 000 mkw powierzchni magazynowej. Część biurowa zajmuje 6 kondygnacji, gdzie znajdują się moduły o zróżnicowanej wielkości. Najemcy i ich goście korzystać mogą z parkingu podziemnego i nadziemnego, o łącznej pojemności ponad 360 pojazdów.

Colliers International działa na rynku nieruchomości komercyjnych poprzez sieć 482 biur w 62 krajach. Zatrudnia ponad 13 500 pracowników. Jest również częścią spółki giełdowej FirstService Corporation Colliers. W Polsce działa od 1997 roku, posiadając siedziby w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz