Proton Office

EmiTel zajmie powierzchnie w Mokotów Nova

Kompleks Mokotów Nova w Warszawie
Kompleks Mokotów Nova w Warszawie
Do warszawskiego biurowca Mokotów Nova wprowadzi się operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej EmiTel.

Firma EmiTel,  operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej, zajmie 1 130 mkw. powierzchni na pierwszym piętrze w budynku A kompleksu Mokotów Nova. Właścicielem obiektu jest Ghelamco, reprezentowane podczas transakcji przez firmę Jones Lang LaSalle. Nowy najemca wprowadzi się do biurowca w lipcu 2013 roku.

Kompleks oferuje łącznie 40 000 mkw. powierzchni jest jednym z największych w biznesowej części Warszawy. Składa się z trzech połączonych ze sobą budynków biurowych. Mają one od siedmiu do dwunastu kondygnacji, przy czym trzy podziemne poziomy przeznaczone są na parking. Obok obiektu znajdują miejsca postojowe dla ponad tysiąca samochodów.

Mokotów Nova został ukończony i oddany do użytku pod koniec 2011 roku. Jest obiektem klasy A, w którym zastosowano rozwiązania przyjazne środowisku. Od 2012 roku projekt jest oficjalnym partnerem programu Komisji Europejskiej „GreenBuilding Programme”. W ostatnim czasie zdobyła również brytyjski certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very Good.

EmiTel dołączy do grona takich najemców jak Hyundai Motor Poland, BMW, Cargill, Medicover, LG Electronics Polska, Reckitt Benckiser, CBG International, Svenska Handelsbanken, Lego Polska, a na parterze budynku restauracja PRIMA PASTA. W budynku swoją siedzibę ma także właściciel - Ghelamco Poland.


0.0
Napisz pierwszy komentarz