Fabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArchicom logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoKontor logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Firmy wybierają SSE w Krakowie

To 92 i 93 zezwolenie. Na terenie strefy działalność rozpoczną producent branży spożywczej i uszczelnień.

Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego wydał dwie kolejne decyzje umożliwiające działalność w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej. 92 i 93 zezwolenie przypadło firmom FoodCare i Dortech II.

Spółka FoodCare sp. z o.o. działa w branży spożywczej. Na nową inwestycję zlokalizowaną w Niepołomicach wyda ponad 21 mln zł i zatrudni co najmniej 15 osób. Jest to już drugie zezwolenie na działalność w krakowskiej strefie dla FoodCare

Dortech II zajmuje się produkcją uszczelnień odpornych na wysokie temperatury. Firma zobowiązała się do poniesienia nakładów inwestycyjnych w wysokości ponad 550 tys. zł oraz do zatrudnienia co najmniej dwóch osób, a swój projekt inwestycyjny realizować będzie w ramach Tarnowskiego Klastra Przemysłowego.

Od początku roku zatrudnienie na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej wzrośnie do 171 osób, a nakłady inwestycyjne wyniosą ponad 74,5 mln zł.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra