PGE Narodowy

EKO Biurowiec Dot Office L1 otwarty dla nowych najemców

|
Dot Office w Krakowie
Nowe przestrzenie biurowe na terenie Krakowa. Inwestycja grupy BUMA – Dot Office L1 właśnie zaprasza do siebie nowych najemców.

Jak prezentuje się nowy biurowiec Dot Office?

Jego powierzchnia to aż 13 000 mkw. i jest on jednym z dziesięciu budynków wchodzących w skład inwestycji Dot Office, których łączna powierzchnia to 76 000 mkw.. Dot Office L1 jest jednym z najbardziej nowoczesnych biurowców na terenie Krakowa. Jego dodatkowym atutem jest bliskość węzła komunikacyjnego „Czerwone Maki” oraz droga, którą deweloper wybudował deweloper, łączącą ul. Mochnaniec z ul. Podole. Budynek posiada wiele nowoczesnych rozwiązań, które mają stanowić udogodnienie dla najemców podczas wykonywanej przez nich pracy. Jest wyposażony m.in. w:

  • klimatyzacja z możliwością indywidualnej regulacji;
  • wentylacja z rekuperatorem i nawilżaczem;
  • pompy ciepła;
  • system kontroli dostępu i monitoring CCTV;
  • system SAP, SSP oraz BMS;
  • nowoczesne windy;
  • oświetlenie LED.

Znajduje się tu również parking rowerowy oraz szatnie z prysznicami dla rowerzystów!

Dot Office L1 posiada prawie 260 miejsc parkingowych, w tym większość to parkingi podziemne oraz znajduje się tu 7 kondygnacji, w tym jedna podziemna.

Dla zainteresowanych elastycznymi rozwiązaniami, na terenie budynku można wynająć biuro na krótszy czas. Takie w pełni wyposażone biura to At Office, nowe rozwiązanie oferowane przez grupę BUMA, w ramach której biura te są dostępne 24 h na dobę i posiadają wiele udogodnień. Podobną ofertę dla swoich klientów BUMA  zastosowała także w biurowcu Wadowicka 3 w Krakowie i Cu Office we Wrocławiu.

Nowa inwestycja otrzymała certyfikat BREEAM, który ocenia budynki pod względem ekologii. Inwestor chce również starać się o certyfikat WELL, który podchodzi do danych inwestycji holistycznie, w pełni skupiając się na potrzebach każdego człowieka. Aby go otrzymać, należy spełnić aż 100 kryteriów.

Inwestycja została zaprojektowana przez biuro architektoniczne Medusa Group.

 

Dot Office L1 to nie tylko pomieszczenia biurowe

Oprócz miejsca przeznaczonego na pomieszczenia biurowe, które zostało zaprojektowane z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół z zastosowaniem rozwiązań ekologicznych i przyjaznych uzytkownikom, znajdują się tu również dodatkowe udogodnienia przestrzenie, pod obiekty takie jak: siłownie, kawiarnie, sklepy spożywcze, piekarnie czy bankomaty. Na terenie zewnętrznym nie zabraknie zieleni, wśród której będą mogli odpoczywać przyszli pracownicy oraz goście DOT Office L1.

 

Grupa inwestycyjna BUMA jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na terenie Krakowa. Małopolska z pewnością skorzystała z działań inwestora, który na jej terenie zbudował ponad 2200 mieszkań, 300 domów jednorodzinnych i postawił około 260 000 m2 powierzchni biurowych. Grupa BUMA stosuje w swojej pracy wysokie standardy połączone z nowatorskim podejściem i oryginalnym stylem architektonicznym.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
EDI :
Rynek biurowy post-covidowej ery https://walterherz.com/pl/a/rynek-biurowy-post-covidowej-ery
10 czerwca 2020 12:47