Giant

Sodexo w Oxygen Park

Kompleks Oxygen Park w Warszawie
Zdjęcie recepcji w Oxygen Park
Warszawski kompleks Oxygen Park zyskał kolejnego najemcę. 1 500 mkw. powierzchni zajmie firma Sodexo.

Sodexo zajmuje się szerokim wachlarzem usług dla nieruchomości (On-site Services). Firma zdecydowała się na najem 1 500 mkw. powierzchni biurowej na najwyższym, piątym piętrze biurowca. Dodatkowo, umowa obejmuje również powierzchnię gastronomiczną na parterze, gdzie powstać ma nowoczesne bistro. Ponadto Sodexo będzie prowadzić świadczenie usług na rzecz kompleksu w ramach jego zarządzania oraz obsługi technicznej tzw. facility management.

Dzięki tej umowie poziom komercjalizacji najnowszego obiektu biurowego należącego do firmy Yareal Polska wyniósł 50 proc. Aktualnie prowadzone są prace budowlane w ramach drugiej fazy, budynku B, którego ukończenie zaplanowane jest na listopad 2013 roku. Budynek A otrzymał już pozwolenie na użytkowanie.

Sodexo poszukiwało optymalnej lokalizacji dla swojej siedziby. W szczególności zależy nam na przyjaznym otoczeniu, które będzie pozytywnie wpływało na samopoczucie naszych pracowników. Oxygen Park spełnia „zielone standardy” oraz stawia  na wysoką dostępność światła dziennego, które są bardzo istotne w codziennej pracy – powiedział Yann Gontard, CEO Sodexo Europe.

Firma jest kolejnym, po Merck, najemcą kompleksu. Oxygen Park posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very Good.

Katarzyna Oleksińska, Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi Yareal Polska zauważa – Zainteresowanie projektem najlepiej świadczy o potencjale miejsca. Podpisanie dwóch znaczących umów potwierdza, że najemcy uznają Oxygen Park za przyjazne i komfortowe miejsce pracy, które znajduje się w jednej z uznanych biznesowych dzielnic Warszawy. 


1.0
Tagi: Oxygen Park
Napisz pierwszy komentarz