Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoTorus logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Redknee wynajmuje we Wrocławiu

Wrocławski Park Biznesu I
Wrocławski Park Biznesu I
Firma Redknee zajmie powierzchnie biurowe we Wrocławskim Parku Biznesu I.

Podczas transakcji najemcy doradzała firma Colliers International. Redknee, jeden z liderów w sektorze dostaw oprogramowania i rozwiązań telekomunikacyjnych na światowym rynku, zajmie prawie 3 300 mkw. powierzchni we Wrocławskim Parku Biznesu I.

Dzięki sprawnej organizacji firmy Redknee oraz elastycznemu podejściu ze strony dewelopera, udało nam się pomyślnie sfinalizować transakcję w stosunkowo krótkim czasie – powiedziała Daria Dudek, Manager Regionalny Colliers International we Wrocławiu.

Strategia firmy zakłada ekspansję działalności na rynkach w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Afryce. Otwarcie biur w Warszawie i Wrocławiu jest zgodne z założoną strategią.

Wrocławski Park Biznesu I jest jednym z niewielu w tym regionie centrów biurowych oferujących powierzchnie klasy A w niskiej, kameralnej zabudowie. Kompleks składa się z 15 700 mkw. powierzchni biurowej oraz 500 mkw powierzchni handlowo-usługowej w dwunastu trzy-kondygnacyjnych budynkach. Użytkownicy korzystać mogą z miejsc postojowych znajdujących się na naziemnym  parkingu.

Centrum zlokalizowane jest w odległości 4 km od centrum miasta oraz 6 km od lotniska. Dzięki bliskości Obwodnicy Śródmiejskiej oraz ulicy Legnickiej, zagwarantowany jest dogodny dojazd do innych rejonów miasta. Infrastruktura Wrocławskiego Parku Biznesu I jest szczególnie atrakcyjna dla najemców z sektora IT.

Wrocław jest drugim największym regionalnym rynkiem biurowym w Polsce.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra