Giant

Redknee wynajmuje we Wrocławiu

Wrocławski Park Biznesu I
Wrocławski Park Biznesu I
Firma Redknee zajmie powierzchnie biurowe we Wrocławskim Parku Biznesu I.

Podczas transakcji najemcy doradzała firma Colliers International. Redknee, jeden z liderów w sektorze dostaw oprogramowania i rozwiązań telekomunikacyjnych na światowym rynku, zajmie prawie 3 300 mkw. powierzchni we Wrocławskim Parku Biznesu I.

Dzięki sprawnej organizacji firmy Redknee oraz elastycznemu podejściu ze strony dewelopera, udało nam się pomyślnie sfinalizować transakcję w stosunkowo krótkim czasie – powiedziała Daria Dudek, Manager Regionalny Colliers International we Wrocławiu.

Strategia firmy zakłada ekspansję działalności na rynkach w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Afryce. Otwarcie biur w Warszawie i Wrocławiu jest zgodne z założoną strategią.

Wrocławski Park Biznesu I jest jednym z niewielu w tym regionie centrów biurowych oferujących powierzchnie klasy A w niskiej, kameralnej zabudowie. Kompleks składa się z 15 700 mkw. powierzchni biurowej oraz 500 mkw powierzchni handlowo-usługowej w dwunastu trzy-kondygnacyjnych budynkach. Użytkownicy korzystać mogą z miejsc postojowych znajdujących się na naziemnym  parkingu.

Centrum zlokalizowane jest w odległości 4 km od centrum miasta oraz 6 km od lotniska. Dzięki bliskości Obwodnicy Śródmiejskiej oraz ulicy Legnickiej, zagwarantowany jest dogodny dojazd do innych rejonów miasta. Infrastruktura Wrocławskiego Parku Biznesu I jest szczególnie atrakcyjna dla najemców z sektora IT.

Wrocław jest drugim największym regionalnym rynkiem biurowym w Polsce.


0.0
Napisz pierwszy komentarz