Top Woman in Real Estate

Prawnicy w Okrąglaku

Biurowiec Okrąglak w Poznaniu
Biurowiec Okrąglak w Poznaniu
Kancelaria SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy zmienia swoją poznańską siedzibę.

Od początku czerwca 2013 roku do biurowca Okrąglak w Poznaniu wprowadzi się Kancelaria SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy. Nowa siedziba firmy mieści się przy ulicy Mielżyńskiego 14, na 7 piętrze. Powodem zmiany lokalizacji jest rozwój Kancelarii.

Nowa lokalizacja nakierowana jest przede wszystkim na zapewnienie jak najwyższej jakości usług i jak największego komfortu klientom SSW - mówi Piotr Spaczyński, Partner w SSW.

Biurowiec Okrąglak jest własnością Immobel Poland, firmy, która niedawno ukończyła modernizację tego budynku. Obiekt pochodzi z lat pięćdziesiątych i jest uznawany za jedno z najbardziej wybitnych przykładów polskiej architektury modernistycznej. Dodatkowo spełnia wymagania budownictwa zrównoważonego, jako iż inwestor wszystkie swoje inwestycje realizuje zgodnie z kryteriami certyfikacji BREEAM. W budynku zastosowano nowoczesne udogodnienia technologiczne i rozwiązania proekologiczne.

Budynek oferuje łącznie 7000 mkw., z czego 6000 mkw przeznaczonych jest pod powierzchnie biurowe, a 820 mkw – handlowe. Modernizacja Okrąglaka zakończyła się we wrześniu 2012 roku.

Podczas procesu zmiany siedziby Kancelarii SSW doradzała międzynarodowa firma Colliers International. Właściciela biurowca, firmę Immobel Poland, wspomagała firma doradcza CBRE.

Firma Immobel Polska jest również właścicielem biurowca Kwadraciak, znajdującego się w bliskim sąsiedztwie Okrąglaka. Budynek oferuje 930 mkw, z czego 750 mkw jest przeznaczonych na biura.


0.0
Napisz pierwszy komentarz