Giant

ING zajmuje powierzchnie w Bydgoszczy

Biurowiec w Bydgoszczy, przy ul. Mostowej 2
Biurowiec w Bydgoszczy, przy ul. Mostowej 2
ING Bank Śląski wynajął powierzchnie biurowe i usługowe w powstającym obiekcie przy ul. Mostowej w Bydgoszczy.

INB Bank Śląski zajmie ponad 1 400 mkw. powierzchni biurowej i usługowej w kompleksie, który jest obecnie w trakcie realizacji w Bydgoszczy. Inwestycja zlokalizowana jest przy Rynku Starego Miasta, w miejscu dawnej Kaskady, przy ulicy Mostowej 2. Podczas transakcji spółka reprezentowana była przez firmę Cushman & Wakefield, międzynarodowego doradcę na rynku nieruchomości komercyjnych.

Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada bydgoskie biuro GM Architekci. Inwestycja składać ma się z dwóch budynków – jednego czterokondygnacyjnego i drugiego oferującego trzy kondygnacje. Dolne piętra kompleksu przeznaczone są pod powierzchnie handlowe i usługowe, natomiast na wyższych kondygnacjach znajdą się biura.

Realizacja obiektu rozpoczęła się w maju 2013 roku. Harmonogram prac zakłada oddanie budynków do użytku pod koniec 2014 roku. Inwestorem jest Cukiernia Sowa Spółka Jawna.

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Swoim klientom oferuje usługi i produkty finansowe. Grupą docelową ING są zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze. W składzie grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego znajdują się spółki świadczące usługi leasingowe, faktoringowe, bankowości inwestycyjnej oraz maklerskie. Grupa pochodzi z Holandii i jest globalną instytucją finansową.


0.0
Napisz pierwszy komentarz