Giant

Racławicka Point wynajęta w całości

Biurowiec Racławicka Point w Warszawie
Biurowiec został wynajęty w całości
Do warszawskiego kameralnego biurowca Racławicka Point wprowadzi się firma Wspólny Rynek S.A.

Właściciel obiektu, Grupa Capital Park, podpisała ostatnią umowę najmu powierzchni w Racławicka Point. Obiekt, zlokalizowany na rogu ulic Racławickiej i Wołoskiej w Warszawie, jest już wynajęty w całości. Ostatnim najemcą jest firma Wspólny Rynek S.A., która zajmie 164 mkw. powierzchni.

Biurowiec oferuje 2 444 mkw. całkowitej powierzchni najmu na sześciu kondygnacjach. Dodatkowo, na parterze znajdują się lokale handlowo-usługowe, niezależne od części biurowej. Projekt architektoniczny budynku powstał w pracowni AGK Architekci. Jest to obiekt prestiżowy, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji, przy jednym z kluczowych węzłów komunikacyjnych na Mokotowie. Użytkownicy mogą liczyć na dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Dodatkowo, w biurowcu znajduje się dwupoziomowy parking podziemny z 44 miejscami postojowymi oraz 4 naziemne stanowiska parkingowe. Najemcy mogą aranżować przestrzeń biurową zgodnie ze swoimi preferencjami.

Najemcami Racławicka Point są takie firmy jak Technicolor Polska, Norgips, Polit Elektronik oraz Domino’s Pizza. W części usługowo-handlowej natomiast zlokalizowane są drogeria Rossmann i Domino’s Pizza.

Inwestycja jest pierwszym projektem Grupy Capital Park w Warszawie. Aktualnie spółka realizuje w stolicy swoje kolejne obiekty, czyli Eurocentrum Office Complex, Royal Wilanów i ArtNorblin. Grupa działa na polskim rynku nieruchomości od 2003 roku, prowadząc inwestycje wspólnie z funduszem private equity Patron Capital Partners, zarządzając kapitałem o wartości ponad 2,4 mld euro. Grupa Capital Park od początku działalności stworzyła portfel inwestycyjny obejmujący 71 aktywów oferujących około 300 000 mkw. brutto. 80 proc. z nich ulokowanych jest w Warszawie.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz