HAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoBusiness House logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Racławicka Point wynajęta w całości

Biurowiec Racławicka Point w Warszawie
Biurowiec został wynajęty w całości
Do warszawskiego kameralnego biurowca Racławicka Point wprowadzi się firma Wspólny Rynek S.A.

Właściciel obiektu, Grupa Capital Park, podpisała ostatnią umowę najmu powierzchni w Racławicka Point. Obiekt, zlokalizowany na rogu ulic Racławickiej i Wołoskiej w Warszawie, jest już wynajęty w całości. Ostatnim najemcą jest firma Wspólny Rynek S.A., która zajmie 164 mkw. powierzchni.

Biurowiec oferuje 2 444 mkw. całkowitej powierzchni najmu na sześciu kondygnacjach. Dodatkowo, na parterze znajdują się lokale handlowo-usługowe, niezależne od części biurowej. Projekt architektoniczny budynku powstał w pracowni AGK Architekci. Jest to obiekt prestiżowy, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji, przy jednym z kluczowych węzłów komunikacyjnych na Mokotowie. Użytkownicy mogą liczyć na dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Dodatkowo, w biurowcu znajduje się dwupoziomowy parking podziemny z 44 miejscami postojowymi oraz 4 naziemne stanowiska parkingowe. Najemcy mogą aranżować przestrzeń biurową zgodnie ze swoimi preferencjami.

Najemcami Racławicka Point są takie firmy jak Technicolor Polska, Norgips, Polit Elektronik oraz Domino’s Pizza. W części usługowo-handlowej natomiast zlokalizowane są drogeria Rossmann i Domino’s Pizza.

Inwestycja jest pierwszym projektem Grupy Capital Park w Warszawie. Aktualnie spółka realizuje w stolicy swoje kolejne obiekty, czyli Eurocentrum Office Complex, Royal Wilanów i ArtNorblin. Grupa działa na polskim rynku nieruchomości od 2003 roku, prowadząc inwestycje wspólnie z funduszem private equity Patron Capital Partners, zarządzając kapitałem o wartości ponad 2,4 mld euro. Grupa Capital Park od początku działalności stworzyła portfel inwestycyjny obejmujący 71 aktywów oferujących około 300 000 mkw. brutto. 80 proc. z nich ulokowanych jest w Warszawie.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra