Proton Office

Qumak zajmie biura w DP Okęcie

Firma Qumak wynajęła powierzchnie biurowe w warszawskim parku logistycznym.

Hines, międzynarodowa firma z sektora nieruchomości, poinformowała o podpisaniu umowy najmu powierzchni biurowych w warszawskim parku logistycznym Distribution Park Okęcie. Firma Qumak wprowadzi się na 637 mkw. na okres 7 lat. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Jones Lang LaSalle.

Nowy najemca jest dostawcą rozwiązań informatycznych i technologicznych, a decyzja o nowej siedzibie umotywowana była przede wszystkich dogodną lokalizacją obiektu, dopasowaniem do konkretnych potrzeb firmy i elastycznością wynajmującego względem adaptacji i wykorzystania powierzchni.

Kompleks znajduje się przy Szyszkowej. DP Okęcie jest częścią portfela spółki Hines Global REIT Poland Logistics Holdings I LLC, w ramach którego znajdują się obiekty magazynowo-biurowe o powierzchni 220 000 mkw., zlokalizowane w Warszawie, Wrocławiu, Będzinie i Sosnowcu. Hines Polska pełni funkcję zarządcy aktywów i zarządcy nieruchomości w imieniu Hines Global REIT.

Hines zajmuje się prowadzeniem inwestycji w sektorze nieruchomości, organizacją procesu deweloperskiego i zarządzaniem nieruchomościami w skali międzynarodowej. Dotychczasowe realizacje firmy, ukończone, aktualne prowadzone, nabyte i zarządzane, to 1273 nieruchomości oferujące łącznie ponad 47 mln mkw. Są to obiekty o charakterze mieszkalnym, handlowym, biurowym, magazynowym, sportowym, użyteczności publicznej oraz wielkoskalowe kompleksy wielofunkcyjne i projekty infrastrukturalne. Obecnie firma zarządza 406 nieruchomościami.


0.0
Tagi: Hines
Napisz pierwszy komentarz