Podium Investment logoKontor logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoTétris Poland logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Qumak zajmie biura w DP Okęcie

Firma Qumak wynajęła powierzchnie biurowe w warszawskim parku logistycznym.

Hines, międzynarodowa firma z sektora nieruchomości, poinformowała o podpisaniu umowy najmu powierzchni biurowych w warszawskim parku logistycznym Distribution Park Okęcie. Firma Qumak wprowadzi się na 637 mkw. na okres 7 lat. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Jones Lang LaSalle.

Nowy najemca jest dostawcą rozwiązań informatycznych i technologicznych, a decyzja o nowej siedzibie umotywowana była przede wszystkich dogodną lokalizacją obiektu, dopasowaniem do konkretnych potrzeb firmy i elastycznością wynajmującego względem adaptacji i wykorzystania powierzchni.

Kompleks znajduje się przy Szyszkowej. DP Okęcie jest częścią portfela spółki Hines Global REIT Poland Logistics Holdings I LLC, w ramach którego znajdują się obiekty magazynowo-biurowe o powierzchni 220 000 mkw., zlokalizowane w Warszawie, Wrocławiu, Będzinie i Sosnowcu. Hines Polska pełni funkcję zarządcy aktywów i zarządcy nieruchomości w imieniu Hines Global REIT.

Hines zajmuje się prowadzeniem inwestycji w sektorze nieruchomości, organizacją procesu deweloperskiego i zarządzaniem nieruchomościami w skali międzynarodowej. Dotychczasowe realizacje firmy, ukończone, aktualne prowadzone, nabyte i zarządzane, to 1273 nieruchomości oferujące łącznie ponad 47 mln mkw. Są to obiekty o charakterze mieszkalnym, handlowym, biurowym, magazynowym, sportowym, użyteczności publicznej oraz wielkoskalowe kompleksy wielofunkcyjne i projekty infrastrukturalne. Obecnie firma zarządza 406 nieruchomościami.


0.0
Tagi: Hines
Napisz pierwszy komentarz
mantra