Giant

Ekspancja Infosys BPO w Łodzi

Biuro Infosys w kompleksie Infosys Green Horizon w Łodzi, fot. Konrad Jęcek
Biuro Infosys w kompleksie Infosys Green Horizon w Łodzi, fot. Konrad Jęcek
Firma Infosys BPO Poland zajmie dodatkowe 2200 mkw. w biurowcu Green Horizon w Łodzi. Wiązać się to będzie z nowymi miejscami pracy.

Firma z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, Infosys BPO Poland, zdecydowała się na powiększenie przestrzeni w łódzkim biurowcu. Jednocześnie planuje zatrudnienie dodatkowych 200 osób do końca 2013 roku. Infosys zajmie kolejne 2200 mkw. w kompleksie Infosys Green Horizon, zrealizowanym przez firmę Skanska Property Poland.

Intensyfikacja procesów rekrutacyjnych jest związana z rozszerzeniem dotychczasowych kontraktów firmy, a także z pozyskiwaniem nowych marek do portfolio klientów. Obecnie firma poszukuje finansistów, księgowych, ekspertów od rachunkowości, zakupów i logistyki, a także specjalistów zarządzających bazami danych czy obsługą procesów i wdrażaniem projektów z obszaru SAP. Zatrudnienia w Infosys szukać mogą zarówno doświadczenia eksperci, jak i osoby dopiero wchodzące na rynek pracy.

Infosys dynamicznie rozwija portfolio zarówno obsługiwanych marek, jak i usług, które świadczy. Coraz silniej także pozycjonuje swoją ofertę wśród potencjalnych klientów na polskim rynku. Rezultatem szybkiego wzrostu centrum jest intensyfikacja procesów rekrutacyjnych. Do końca tego roku powiększymy nasz zespół o 200 nowych pracowników – zapowiada Krystian Bestry, Dyrektor Zarządzający Infosys BPO Europe - Tym samym Infosys umocni swoją pozycję największego inwestora z sektora nowoczesnych usług dla biznesu w regionie łódzkim i jednego z wiodących przedstawicieli tej branży w Polsce – dodaje.

Infosys jest głównym najemcą kompleksu Infosys Green Horizon. Do siedziby w Łodzi przeniosła się siedem miesięcy temu, a obecnie firma podjęła decyzję o powiększeniu zajmowanej powierzchni. Jest to już kolejne rozszerzenie w ciągu ostatnich miesięcy, przez co Infosys zajmuje łącznie ponad 15 000 mkw. z 33 000 mkw. dostępnych w obiekcie.

Kompleks Green Horizon powstał specjalnie na potrzeby firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Dla większości podmiotów branży outsourcingowej słowem kluczem, opisującym ich największe oczekiwania wobec dewelopera, jest elastyczność. Dostawca przestrzeni biurowej musi umieć dopasować się do specyficznych wymagań firmy. Elastyczność to zrozumienie dynamicznej sytuacji biznesowej klienta. Centra usług często pozyskują nowe pule zadań, których termin wdrożenia jest bardzo krótki. To wymaga szybkiego pozyskiwania nowych pracowników i przygotowywania dla nich nowych - komfortowych stanowisk pracy, czego przykładem jest nasza kolejna umowa najmu z Infosys – mówi Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. leasingu i asset management w firmie Skanska Property Poland.


2.0
Napisz pierwszy komentarz