PGE Narodowy

Nowy najemca w łódzkim MediaHUB

Biurowiec MediaHUB w Łodzi
Biurowiec MediaHUB w Łodzi
Do łódzkiego biurowca MediaHUB wprowadzi się firma Seamless, dostawca rozwiązań płatniczych wykorzystujących telefony komórkowe.

W biurowcu nowy najemca zajmie całe ósme piętro, czyli około 385 mkw. Firma Seamless dołączy do takich lokatorów jak Bluerank, Operator Infrastrukturalny - spółka Infratel oraz Grupa TOYA, inwestor MediaHUB.

Firma Seamless zajmuje się wdrażaniem systemów informatycznych własnego autorstwa. Działa w ponad 30 krajach na kilku kontynentach, a do Polski weszła na początku 2013 roku. Siedzibę zdecydowała się umieścić w Łódzi. Oferta MediaHUB spełniła nasze oczekiwania. Atutem była możliwość wynajęcia całego piętra z widokiem na panoramę miasta. Na wybór lokalizacji wpływ miało także sąsiedztwo hotelu DoubleTree by Hilton Łódź z imponującym zapleczem konferencyjnym, umożliwiające wizyty naszych współpracowników z innych oddziałów – komentuje Radosław Kozłowski, członek zarządu Seamless Poland Sp. z o.o.

MediaHUB znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Łąkowej 29. Oferuje prawie 4000 mkw. powierzchni klasy A. Najemcy obiektu mogą korzystać z bezpłatnego łącza internetowego i przepustowości 80 Mbps, z możliwościa rozbudowy do 20 Gbps. Dostępne w obiekcie powierzchnie przeznaczone są pod firmy z sektora nowoczesnych technologii. Biurowiec jest częścią kompleksu, w skład którego wchodzi m.in. hotel DoubleTree by Hilton, Klub Koncertowy Wytwórnia oraz Kino 3D. Nadal trwa proces komercjalizacji obiektu. W tym momencie biurowiec jest wynajęty prawie w 50%, prowadzimy kolejne rozmowy. Część firm, która zdecydowała się ulokować swoje siedziby w MediaHUB, właśnie się przeprowadza – mówi Marta Kruk, przedstawicielka inwestora, odpowiedzialna za komercjalizację budynku.


0.0
Tagi: MediaHUB TOYA
Napisz pierwszy komentarz