Giant

Znany producent kawy wynajmuje w Marynarska Business Park

Marynarska Business Park w Warszawie
Marynarska Business Park w Warszawie
Firma Prima Poland zdecydowała się na najem powierzchni w kompleksie Marynarska Business Park w Warszawie.

Producent kaw pod markami Prima i  Douwe Egberts wprowadzi się na 900 mkw. powierzchni do kompleksu przy ulicy Taśmowej 7 w Warszawie. Priorytetem firmy było znalezienie przestrzeni która umożliwi dalszą ekspansję, w pobliżu węzłów komunikacyjnych i lotniska.

Przeniesienie centrali firmy z Poznania do Warszawy to krok wspierający całą organizację w realizacji naszych ambicji na polskim rynku. Chcemy, by zarówno lokalizacja biura jak i same pomieszczenia wzmacniały i podkreślały ideę bliskiej, dynamicznej i interaktywnej współpracy, były źródłem inspiracji oraz dodawały energii do działania. Taką nowoczesną przestrzeń biurową, a do tego zrozumienie naszych potrzeb i wsparcie realizacji naszej koncepcji znaleźliśmy właśnie w Marynarska Business Park – powiedział Piotr Kokociński, Dyrektor Generalny Prima Poland Sp. z o.o.

Właścicielem Marynarska Business Park jest spółka Heitman działają w imieniu Heitman European Property Partners IV.  Cieszy nas fakt, że Prima Poland zdecydowała o relokowaniu swojej głównej siedziby z Poznania właśnie do kompleksu Marynarska Business Park. Najważniejszym kryterium wyboru danej lokalizacji było dostarczenie w bardzo krótkim terminie nowoczesnej i efektywnej powierzchni biurowej w wysokiej klasy budynku z doskonałą dostępnością środków komunikacji miejskiej. Kompleks przy ul. Taśmowej 7 w pełni spełnił te wymagania – skomentowała Izabela Kapil, Asset Manager Associate, Portfolio Management – Europe, Heitman.

Kompleks ukończony został latem 2008 roku. Składa się z czterech budynków łącznie oferujących 43 000 mkw. W obiekcie swoje siedziby mają takie firmy jak Netia, P4, Colgate Palmolive i Ford.


0.0
Napisz pierwszy komentarz