Proton Office

Martela wprowadzi się do Wola Center

Kompleks Wola Center w Warszawie
Kompleks Wola Center w Warszawie
Producent mebli biurowych w Polsce, firma Martela, zajmie powierzchnie w warszawskim kompleksie biurowym Wola Center.

Nowa siedziba firmy znajdować się będzie przy ulicy Przyokopowej 33 w Warszawie. Martela wprowadzi się na 700 mkw. powierzchni kompleksu Wola Center, należącego do LC Corp.

Wywodząca się z Finlandii firma Martela jest liderem wśród krajowych producentów mebli biurowych, znajdując się na pierwszym miejscu pod względem obrotów. Firma należy do Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

Siedziba firmy w Warszawie będzie odpowiadać za operacje w Polsce i Europie Środkowej. Stanowić będzie również centrum współpracy z architektami i projektantami. Przy wejściu do biurowca ma powstać showroom prezentujący nowoczesne rozwiązania związane z projektowaniem powierzchni biurowych. Dodatkowo, nowy najemca zapewni meble do lobby budynku.

Kompleks Wola Center składa się z czterech połączonych budynków o łącznej powierzchni najmu około 31 000 mkw. To, co wyróżnia Wola Center spośród innych obiektów biurowych w Warszawie to, oprócz lokalizacji, unikalna, nowoczesna, a jednocześnie przyjazna dla użytkowników architektura, możliwość tworzenia dużych, jasnych przestrzeni oraz część rekreacyjna obejmująca patio o wielkości ponad 1000 mkw., które stanowić będzie miejsce spotkań i wydarzeń. Dodatkowe udogodnienia dla najemców to m.in. centrum konferencyjne, restauracja, kawiarnia, placówka bankowa, przedszkole, salon fryzjerski i topowy salon mody - Michał Lis, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, Jones Lang LaSalle, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację kompleksu.

Projekt kompleksu powstał w pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Do budynku wprowadzać się będzie można we wrześniu 2013 roku. Obiekt już jest wynajęty w 9 proc., a wśród najemców znajdują się takie firmy jak  spółki z Grupy Getin Holding S.A. - Getin Noble Bank, Idea Bank, Home Broker oraz Open Finance.


0.0
Napisz pierwszy komentarz