WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoArchicom logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Newell Rubbermaid w Andersia Business Centre

Andersia Business Centre w Poznaniu
Andersia Business Centre w Poznaniu
Firma Newell Rubbermaid wynajęła powierzchnie biurowe w Poznaniu, w budynku Andersia Business Centre.

Nowa siedziba firmy Newell Rubbermaid będzie miała 1925 mkw. powierzchni. Najemca do budynku wprowadzi się na początku przyszłego roku. Podczas transakcji doradzała firma Colliers International. Inwestorem biurowca jest Von der Heyden Group.

Nowy najemca jest jednym z największych dystrybutorów produktów piśmienniczych, szkolnych i biurowych. Newell Rubbermaid działalność prowadzi w ponad 100 krajach, oferując marki takie jak Parker, Sharpie, Lenox czy też Wateran.

ABC to nowoczesny, ekologiczny budynek w sercu Poznania. Cieszy fakt, iż Newell wybrał Poznań jako lokalizację swojego centrum usług. To kolejny dowód na świetne postrzeganie Poznania na mapie nowych inwestycji usługowych – komentuje odpowiedzialny za transakcję Sebastian Bedekier, Dyrektor Regionalny Colliers International w Poznaniu.

Andersia Business Centre znajduje się w centrum poznańskiego dystryktu biznesowego Andersia Square. W bliskim sąsiedztwie biurowca znajduje się m.in. Andersia Tower, Novotel Poznań Centrum, Stary Browar i Multikino. W obiekcie najemcy do dyspozycji mają blisko 11 000 mkw. powierzchni oraz 150 miejsc parkingowych na poziomie -1. Na parterze budynku znajduje się Pasaż Nowy Świat, gdzie znajduje się 2250 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Andersia Business Centre spełnia standardy budynku klasy A. Wyposażony jest klimatyzację, podnoszone podłogi, podwieszane sufity, okablowanie elektryczne i telefoniczne, a także łącza światłowodowe. W budynku znajdują się także czujniki dymu i ciepła, a o bezpieczeństwo najemców dba ochrona i kontrola dostępu. W obiekcie znajduje się także system BMS.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra