Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Genesys w Crown Tower

Biurowiec Crown Tower w Warszawie
Biurowiec Crown Tower w Warszawie
Firma Genesys wynajęła powierzchnie biurowe w budynku Crown Tower w Warszawie.

Firma Genesys zajmie 484 mkw powierzchni biurowej w budynku Crown Tower, zlokalizowanym na warszawskiej Woli. Podczas transakcji najemcy doradzała firma CBRE, która jest również odpowiedzialna za projekt i aranżację nowej siedziby Genesys.

 

Genesys jest międzynarodowym liderem w zakresie rozwiązań wspierających funkcjonowanie centrów obsługi klienta. Obecnie działa na terenie 80 krajów i zatrudnia około 2000 osób. Oprogramowanie Genesys dziennie obsługuje ponad 100 milionów interakcji w contact centrach i działach back office w ponad 3000 przedsiębiorstwach na całym świecie.

 

Poszukiwania nowego biura w Warszawie to efekt ciągłego rozwoju Genesys jako samodzielnej firmy na całym świecie. Budynek Crown Tower spełnia nasze wymagania zarówno pod względem lokalizacji, jak również jakości powierzchni biurowej. Jesteśmy przekonani, że zapewni nam optymalne warunki pracy niezbędne do dalszego rozwoju w Polsce - mówi Marcin Spychała, Senior Account Executive w polskim oddziale Genesys.

 

Właścicielem Crown Tower jest Immofinanz. Biurowiec oferuje 8500 mkw. powierzchni biurowej i znajduje się w bliskiej odległości od powstającej drugiej linii metra.

 

Jesteśmy zadowoleni, że po udanej współpracy z Genesys w Bydgoszczy, nasz Klient po raz kolejny zaufał CBRE i powierzył nam negocjacje warunków najmu oraz zarządzanie procesem aranżacji nowego biura w Warszawie. Crown Tower to atrakcyjna lokalizacja dla wymagających i szybko rozwijających się firm, które poszukują nowoczesnej i efektywnej powierzchni biurowej – skomentował Miłosz Michalski, Starszy Negocjator w dziale powierzchni biurowych w CBRE.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra