PGE Narodowy

Deloitte wprowadza się do Bramy Portowej I

Brama Portowa I w Szczecinie
Brama Portowa I w Szczecinie
Firma Deloitte na swoją nową siedzibę w Szczecinie wybrała kompleks należący do SwedeCenter.

Deloitte zajmie 380 mkw. powierzchni biurowej na szóstym pietrze w budynku znajdującym się u zbiegu Alei Niepodległości i ulicy Wyszyńskiego, w miejscu historycznego Grzybka. Nowy najemca wprowadzi się w październiku. Do biura przeniosą się: Deloitte Doradztwo Podatkowe, Deloitte Audyt oraz Deloitte Legal, Pasternak, Korba i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza. W transakcji pośredniczyła firma Savills.

 

Dynamiczny rozwój szczecińskiego biura Deloitte spowodował, iż poszukiwaliśmy miejsca, w którym nasz rosnący zespół mógłby znaleźć odpowiednie warunki do pracy. Budynek SwedeCenter spełnia w pełni nasze oczekiwania – skomentował Krzysztof Wojtowicz, doradca podatkowy, Senior Manager w Deloitte Doradztwo Podatkowe oraz Deloitte Legal.

 

Dalszy rozwój oddziału Deloitte w Szczecinie potwierdza atrakcyjność biznesową tego regionu oraz stanowi odpowiedź na potrzeby naszych klientów – powiedział Piotr Charytonowicz, Dyrektor w dziale Audytu Deloitte.

 

Brama Portowa jest kompleksem biurowym składającym się z dwóch budynków łącznie oferujących około 13 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Inwestycja spełnia wymagania certyfikacji ekologicznej LEED. Budynki zostały oddane do użytku w październiku 2012 roku.

 

Najemcami Bramy Portowej są takie firmy jak LUX MED, Genpact, Starbucks czy ZDiTM. Kompleks należy do firmy SwedeCenter, będącej częścią Property Division Grupy Inter IKEA, która jest jednocześnie jego zarządcą.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do grona naszych najemców dołączyła jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w kraju. Mam nadzieję, że nasze budynki będą komfortowym miejscem pracy dla obecnych i przyszłych pracowników firmy Deloitte – powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter.

 


0.0
Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz