Giant

Propex Services otwiera centrum operacyjne w Poznaniu

Skalar Office Center w Poznaniu
Skalar Office Center w Poznaniu
Skalar Office Center zostało wybrane na nową siedzibę Propex Services Poland.

Propex Services Poland – światowy lider w produkcji tkanin syntetycznych wykonywanych z żywic termoplastycznych – otworzył swoje nowe centrum operacyjne w Polsce. Na siedzibę wybrał Skalar Office Center, nowoczesny biurowiec w Poznaniu. Umowa najmu obejmuje 410 mkw. O transakcji poinformowała firma doradcza z sektora nieruchomości komercyjnych - Sharman Church Chartered Surveyors.

 

7 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie centrum. Podczas uroczystości, na której pojawił się Prezes i Dyrektor Generalny firmy Propex, Michael Gorey, dokonano uroczystego przecięcia wstęgi.

 

Jesteśmy dumni, że oferta Poznania spełnia oczekiwania wymagającego inwestora amerykańskiego. Na pewno będzie to przykład sukcesu, który przekona kolejnych inwestorów, że Poznań zapewnia dobre warunki do inwestowania - skomentował Marcin Przyłębski, Dyrektor Biura Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Poznania.

 

Skalar Office Center oferuje ponad 14 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowo-handlowej klasy A. Zlokalizowany jest u zbiegu ulic Góreckiej i Hetmańskiej. Za projekt architektoniczny budynku odpowiada pracownia Ewy i Stanisława Sipińskich, która w portfolio ma takie realizacje jak Galeria Malta czy Zespół Andersia Tower. Skalar Office Center należy do PBG Dom Sp. z o.o., deweloper będący częścią grupy kapitałowej PBG. W Poznaniu znana jest ona m.in. z budowy kompleksu mieszkaniowego Quadro House. W Skalar Office Center siedzibę mają takie firmy jak Bridgestone czy Enea S.A.


2.0
Napisz pierwszy komentarz