Giant

BDO zostaje w Globis Wrocław

Biurowiec Globis Wrocław
Biurowiec Globis Wrocław
Firma audytorska zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w biurowcu Globis Wrocław.

BDO Sp. z o.o. pozostanie w Globis Wrocław co najmniej do 2018 roku. Biurowiec należy do Globe Trade Centre S.A. (GTC), dewelopera działającego na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Najemca jest jedną z pierwszych w Polsce międzynarodowych firm audytorskich. Obsługuje między innymi firmy z „Listy 500”, zestawienia największych polskich firm dziennika Rzeczpospolita, a także instytucje finansowe, spółki giełdowe oraz fundusze inwestycyjne.

 

Przedłużenie umowy najmu z BDO Sp. z o.o. jest dowodem uznania spółki dla jakości biur wybudowanych oraz zarządzanych przez GTC. Konsekwentnie dążymy do umacniania naszej wysokiej pozycji na rynku nieruchomości biurowych. Zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci decydujący się na przedłużenie współpracy, potwierdza, że działania GTC odpowiadają aktualnym potrzebom rynku i wymaganiom najemców - skomentowała Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor Leasingu GTC. 

 

Biurowiec Globis Wrocław dysponuje łącznie 14 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w zbiegu ulic Powstańców Śląskich i Swobodnej. Do użytku został oddany w drugim kwartale 2008 roku. W obiekcie zastosowano takie rozwiązania jak otwierane okna, podwieszane sufity i wykładziny. Użytkownicy maja dostęp do budynku przez całą dobę. Na parterze biurowca znajdują się punkty usługowe. Swoje siedziby w Globis mają firmy takie jak Medicover, HP oraz Raiffeisen Bank.


0.0
Napisz pierwszy komentarz