Torus logoKontor logoBusiness House logoArchicom logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Enea powiększa biuro w Poznaniu

Biurowiec Skalar Office Center w Poznaniu
Biurowiec Skalar Office Center w Poznaniu
Enea na dłużej pozostanie w biurowcu Skalar Office Center w Poznaniu. Firma zdecydowała się też powiększyć zajmowane dotychczas biuro.

Enea przedłużyła umowę najmu na powierzchnię biurową w obiekcie Skalar Office Center. Polskie przedsiębiorstwo branży elektroenergetycznej powiększyło swoje biuro o 1000 mkw. W transakcji wynajmującego i inwestora obiektu – firmę Górecka Projekt Sp. z o.o., reprezentowała firma Cushman & Wakefield. W ramach renegocjowanej umowy, poznańska siedziba główna Enei została powiększona łącznie do 6330 mkw.

Enea to należy do grona największych polskich przedsiębiorstw rynku energetycznego. Głównymi obszarami działań firmy są sprzedaż, dystrybucja i produkcja energii elektrycznej. Grupa dostarcza prąd do gospodarstw domowych w północno-zachodniej części Polski i sprzedaje energię elektryczną na terenie całego kraju. 

Decyzja o przedłużeniu umowy w Skalar Office Center była podyktowana bardzo dobrymi warunkami najmu oraz dotychczasową współpracą z właścicielem budynku. Ponadto, dzięki harmonijnemu rozwojowi mogliśmy powiększyć biuro o kolejne ponad tysiąc mkw., które pozwoli na jeszcze lepszą organizację naszej pracy – mówi Michał Oliwa, Kierownik Biura Administracji w Departamencie Zarządzania Operacyjnego w Enea S.A.

Skalar Office Center to 5-kondygnacyjny budynek klasy A. Biurowiec oferuje ok. 15 000 mkw. powierzchni biurowej i 466 miejsc parkingowych. Obiekt znajduje się przy ulicy Góreckiej w Poznaniu. 

Cieszymy się, że Enea zdecydowała się przedłużyć umowę najmu i doceniła wysoki standard wyposażenia budynku Skalar Office Center, który zachowuje odpowiednią proporcję stosunku jakości do ceny na lokalnym rynku biurowym – mówi Magdalena Wiśniewska-Karwańska, Prezes Zarządu w Górecka Projekt Sp. z o.o.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra