Proton Office

Lider technologii medycyny estetycznej najemcą Zepter Business Center

Zepter Business Center w Warszawie
Zepter Business Center w Warszawie
Firma ITP S.A. wynajęła powierzchnie w warszawskim biurowcu Zepter Business Center.

ITP S.A. jest liderem w dostarczaniu wysokiej jakości, opatentowanych technologii dla sektora medycyny estetycznej w Polsce. Spółka jest również dystrybutorem marek takich jak Palomar Medical Technologies, Pollogen, Deka, Storz Medical oraz nowych Technogym i LPG. Firma zajmie 700 mkw. powierzchni w biurowcu Zepter Business Center. ITP S.A. planuje również otwarcie ekskluzywnego show roomu na parterze budynku.

Zepter Business Center znajduje się przy ulicy Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów. Zarządzany jest przez firmę European Commercial (EC) Investment Poland. W obiekcie znajduje się ponad 11 000 mkw. powierzchni biurowej na 8 kondygnacjach. Kształt obiektu, powstałego w 2001 roku, jest bardzo charakterystyczny i stanowi jego znak rozpoznawczy. Budynek składa się z dwóch połączonych ze sobą części

Najemcę w procesie poszukiwania odpowiedniej przestrzeni biurowej reprezentowała agencja Walter Herz. Transakcja najmu została zawarta w bardzo krótkim czasie.


0.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz