Agrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKontor logoTorus logoBusiness House logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoPodium Investment logoINTER-BUD logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Bydgoski biurowiec zachęcił firmę deweloperską

Bydgoski biurowiec Jagiellońska 21
Bydgoski biurowiec Jagiellońska 21
DTZ, odpowiedzialna za komercjalizację biurowca Jagiellońska 21, podpisała umowę najmu z firmą DOM Holding Sp. z o.o.

Powstały w 1993 roku biurowiec Jagiellońska 21 oferuje łącznie 4795 mkw., w tym 3913 mkw powierzchni biurowej.. Najemcy mają dużą dowolność w wyborze wielkości powierzchni - od 20 mkw. aż do 1436 mkw. Jak na razie, obiekt cieszy się zainteresowaniem mniejszych najemców, decydujących się na zajęcie powierzchni do 100 mkw. Jednym z nich jest firma deweloperska DOM Holding Sp. z o.o.

Nasza firma od sierpnia wynajmuje pomieszczenia biurowe w budynku Jagiellońska 21 w Bydgoszczy – mówi Jarosław Gonczerzewicz, Prezes Zarządu DOM Holding Sp. z o.o. Decyzja o wynajmie powierzchni biurowej zapadła bardzo szybko, ponieważ oferta była bardzo korzystna. Składały się na nią przede wszystkim: bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta, dogodny parking dla pracowników i gości firmy oraz możliwość korzystania z części wspólnych. W biurowcu panują bardzo komfortowe warunki pracy, pomieszczenia są doświetlone, obiekt wyposażony jest między innymi w klimatyzację, windy, czy też szafy zabudowane. Obsługa techniczna budynku jest na bardzo dobrym poziomie. Bardzo dużym walorem jest ochrona obiektu, która kieruje gości i sprawuje nadzór nad pomieszczeniami wynajętymi. Jest to obiekt idealnie nadający się na siedzibę firmy takiej jak nasza, która dba o wizerunek i komfort pracy – dodaje.

Biurowiec Jagiellońska 21 wyposażony jest w kontrolę dostępu, łącze światłowodowe oraz okablowanie komputerowe, elektryczne i telefoniczne. W obiekcie znajduje się również centrala telefoniczna, jak również wydajne systemy klimatyzacji i czujniki dymu i ciepła. W budynku zamontowano także podwieszany sufit, podnoszone podłogi oraz ścianki działowe.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra