PGE Narodowy

Nowy Dom Jabłkowskich skomercjalizowany w 97 proc.

Nowy Dom Jabłkowskich w Warszawie
Nowy Dom Jabłkowskich w Warszawie
Dzięki kolejnej transakcji najmu, warszawski biurowiec jest już wynajęty prawie w całości.

Do budynku biurowego należącego do LHI wprowadzi się renomowana firma z sektora finansowego, podaje DTZ, który doradzał właścicielowi podczas transakcji. Negocjacje zakończyły się wynajmem około 360 mkw. powierzchni w Nowym Domu Jabłkowskich. Najemca do budynku wprowadzi się pod koniec bieżącego roku.

Dzięki najnowszej transakcji budynek jest w 97% skomercjalizowany i jedyny dostępny moduł biurowy wynosi około 115 m kw. brutto - skomentował Kacper Remiśko, Starszy Konsultant w zespole powierzchni biurowych firmy DTZ.

Nowy Dom Jabłkowskich znajduje się przy ulicy Chmielnej 19 w Warszawie. Obiekt oferuje 3550 mkw. całkowitej powierzchni, z czego 2850 mkw. to biura, a 400 mkw. to powierzchnia handlowo-usługowa. Użytkownicy korzystać mogą również z dwupoziomowego podziemnego parkingu na 26 miejsc. Architektura budynku nawiązuje do kanonów budownictwa przedwojennego. Fasada obiektu pokryta jest kamieniem, a duże okna zwieńczone są drewnem. W budynku znajdują się takie rozwiązania jak podnoszone podłogi, sufity modułowe, uchylne okna, wewnętrzne żaluzje oraz sygnalizacja pracy urządzeń technicznych. Zamontowano również system zdalnego odczytu parametrów, a o bezpieczeństwo dba całodobowa ochrona oraz system kontroli dostępu.

Budynek Nowy Dom Jabłkowskich charakteryzuje się klasyczną architekturą, starannie wyselekcjonowanymi materiałami wykończeniowymi i wysoką jakością powierzchni biurowych zapewniających komfort pracy ich użytkownikom. Dzięki wyjątkowemu produktowi i interesującej ofercie, wspólnie z firmą DTZ z sukcesem przeprowadziliśmy proces komercjalizacji budynku zapewniając mu atrakcyjny dobór najemców – powiedział Robert Mandżunowski, Prezes LHI.


0.0
Napisz pierwszy komentarz