Giant

Podnajem w Marynarska Point 2

Marynarska Point, fot. Skanska
Marynarska Point, fot. Skanska
JDA Software Group podpisała umowę podnajmu powierzchni od DNB Bank Polska S.A. w warszawskim biurowcu.

JDA Software Group jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań służących do zarządzania łańcuchem dostaw. Firma podnajęła 700 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej od DNB Bank Polska S.A. w biurowcu Marynarska Point 2. Dotychczas zajmowała jedno z warszawskich biur serwisowanych (tzw. instant office).

 

 

Podnajem to ciekawe rozwiązanie dla firm, które prężnie rozwijając się znacznie zwiększają poziom zatrudnienia, a co za tym idzie, wynajem instant office czyli biura serwisowanego jest już dla nich niewystarczający – komentuje Izabela Ciszewska, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, Jones Lang LaSalle. Wśród zalet podnajmu należy wymienić elastyczność kontraktu, który zawierany jest na krótszy niż powszechny na rynku okres 3 do 5 lat oraz możliwość objęcia powierzchni już umeblowanej. Z kolei firma, która użycza swojego biura, może liczyć na ograniczenie kosztów stałych. Opcja podnajmu może stanowić alternatywę dla przedsiębiorstw, które mają nadwyżkę powierzchni objętej długotrwałym kontraktem najmu – dodaje.

 

Kompleks Marynarska Point znajduje się przy ul. Postępu i składa z dwóch nowoczesnych budynków. Marynarska Point 2 dysponuje 12 000 mkw. powierzchni biurowej na 11 kondygnacjach. Użytkownicy mogą korzystać również z 460 miejsc postojowych na trzypoziomowym parkingu. Atutem kompleksu jest jego lokalizacja, w tym dogodny dostęp do środków transportu publicznego oraz bliskość Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.


0.0
Napisz pierwszy komentarz