COTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBusiness House logoINTERBIURO logoSpectra Development logoTorus logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoINTER-BUD logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

TMS Brokers przenosi się do Skylight

Skylight w Warszawie
Skylight w Warszawie
Dom Maklerski TMS Brokers na swoją nową siedzibę wybrał biurowiec Skylight w centrum Warszawy.

Nowa siedziba TMS Brokers mieści się przy ulicy Złotej 59. Dom Maklerski wynajął biura na 15 piętrze biurowca Skylight, do których wprowadzi się w marcu 2014 roku. Firma jest pierwszym i najstarszym domem maklerskim specjalizującym się w rynku forex i obrocie instrumentami pochodnymi.

 

23-piętrowa wieża Skylight zlokalizowana przy ul. Emilii Plater należy do słynnego kompleksu Złote Tarasy, oferującego funkcje biurowe, handlowe i rozrywkowe. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna, a także w pobliżu stacji metra Centrum. Biurowiec oferuje powierzchnie biurowe na osiemnastu piętrach – od poziomu 5 do 22. Użytkownicy kompleksu do dyspozycji mają również czterokondygnacyjny parking podziemny z około 1600 miejsc postojowych.

 

Podczas transakcji doradzali eksperci z firmy Jones Lang LaSalle. To właśnie kombinacja takich atutów jak wysoki standard budynku, prestiżowa lokalizacja, a także doskonały dostęp do środków transportu publicznego zaważyła na decyzji TMS Brokers o uruchomieniu biura w budynku Skylight – skomentowała Anna Kaźmierska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle.

 

Jones Lang LaSalle jest agentem odpowiedzialnym za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje obecnych umów najmu w biurowcu Skylight.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
leszek :
TMS wcześniej wynajmował powierzchnię w budynku Millennium Plaza. Powodem zmiany lokalizacji było zaniedbanie części wspólnych biurowca przez właścicela biurowca - brak malowania korytarzy wspólnych, lobby windowego i klatek schodowych przez 10 ostatnich lat.
13 kwietnia 2014 11:02
mantra