PGE Narodowy

Procter & Gamble w Konstruktorska Business Center

Procter & Gamble ogłosiła inaugurację centrum planowana w warszawskim biurowcu Konstruktorska Business Center.

Jedna z największych globalnych korporacji – Procter & Gamble – otwiera swój nowy oddział. Biura firmy zajmą 7500 mkw. powierzchni w budynku Konstruktorska Business Center, wybudowanym przez HB Reavis. W siedzibie pracować będzie 500 specjalistów. Nowo otwarte centrum planowania jest trzecim takim ośrodkiem Procter & Gamble na świecie (wcześniejsza placówka została otwarta w Kairze w Egipcie).

 

Firma zdecydowała się na najem w Konstruktorska Business Center m.in. z powodu elastyczności wiążącej się z największą w Polsce powierzchnią biurową piętra.

 

Decyzja o wynajęciu powierzchni biurowej w naszym projekcie tak szanowanej międzynarodowej firmy jak P&G jest najlepszą weryfikacją jakości tego budynku oraz efektywności kosztowej powierzchni biurowej z certyfikatem BREEAM na poziomie ‘very good’. Procter & Gamble dołączyło do grona najemców Konstruktorska Business Center takich jak: Grupa Żywiec, Otis, Carrier, IMS Health oraz Comperia.pl. W chwili obecnej wynajęte jest 60 proc. budynku liczącego ponad 48 000 mkw. – skomentował Stanislav Frnka, prezes HB Reavis Poland.

 

Procer & Gamble jest jedną z największych firm na świecie w sektorze FMCG, działającą na terenie 180 krajów. Firma zarządza 60 markami z ponad 1300 produktami. W Polsce obecna jest od 1991 roku.

 

HB Reavis, po oddaniu do użytku Konstruktorska Business Center, kończy prace budowlane przy drugiej inwestycji w Warszawie – Gdański Business Center. Co więcej, HB Reavis rozpoczęło prace przy budowie biurowca przy ul. Postępu 14 na Mokotowie. W planach firma ma również rozpoczęcie dwóch projektów – nowego dworca kolejowego Warszawa Zachodnia wraz z dwoma biurowcami oferującymi łączną powierzchnię przekraczającą 60 000 mkw. oraz flagowego projektu HB Reavis w Polsce, zlokalizowanego u zbiegu ulic Jana Pawła II i ulicy Chmielnej.


2.0
Napisz pierwszy komentarz