Proton Office

Najemcy zadowoleni z Kolmetu

Kolmet w Warszawie
Kolmet w Warszawie
Trzy firmy: eService, Eurest i Italmex zdecydowały się przedłużyć umowy najmu w budynku biurowo-magazynowym Kolmet w Warszawie.

Najemcy, którzy zdecydowali się przez kolejne kilka lat pozostać w budynku Kolmet w Warszawie, zajmują łącznie 3200 mkw. powierzchni biurowej i 2100 mkw. powierzchni magazynowej. Obiekt należy do funduszu Mosaic CEE Limited, zarządzanego przez Mosaic Property LLP.

 

Budynek Kolmet znajduje się w dzielnicy Wola w Warszawie i oferuje około 12 000 mkw. powierzchni biurowej i 8000 mkw. powierzchni magazynowej. Najemcy mają do dyspozycji ponad 360 miejsc parkingowych. Od ponad siedmiu lat zarządcą Kolmetu jest Knight Frank.

 

Cieszymy się, że ci trzej wyjątkowi najemcy zdecydowali się przedłużyć umowy najmu w Kolmecie na dłuższy okres. W szczególności jesteśmy zadowoleni, że eService, powiększył wynajmowaną powierzchnię o 850 m kw. Na warszawskim rynku biurowym rośnie coraz bardziej konkurencja, ale centralnie położony Kolmet z korzystną ofertą cenową i wysokim wskaźnikiem miejsc parkingowych jest wciąż atrakcyjny dla wielu najemców powierzchni biurowych i magazynowych – mówi Chris Naylor, Partner Mosaic Property LLP.

 

eService należy do Grupy PKO Bank Polski S.A. i działa na rynku agentów rozliczeniowych. Eurest świadczy usługi gastronomiczne, takie jak prowadzenie restauracji pracowniczych, żywienie w szkołach i szpitalach, serwis „sandwich to desk”, prowadzenie kuchenek biurowych czy obsługa spotkań biznesowych. Italmex to polsko-włoska spółka, która od 1992 roku popularyzuje dietę śródziemnomorską.


0.0
Napisz pierwszy komentarz