Aluprof S.A. logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoArchicom logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoTorus logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Citibank w T-Mobile Office Park

T-Mobile Office Park w Warszawie
T-Mobile Office Park w Warszawie
Citibank otworzy Citi Service Center w warszawskim kompleksie Ghelamco na Mokotowie.

Firma Citibank International plc wynajęła 4600 mkw. powierzchni biurowej w zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie kompleksie T-Mobile Office Park. Na nowej powierzchni zostanie otwarte Citi Service Center – centrum serwisowe. Najemca wprowadzi się do obiektu w połowie 2014 roku. Podczas transakcji firmie Citibank doradzała firma DTZ Polska. Umowa najmu została podpisana na 5 lat.


 

Citibank International plc stanowi część inicjatywy City Service Center Poland, w ramach której prowadzona jest współpraca z innymi podmiotami City z całego świata i świadczone są usługi dla 54 krajów z Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australii. Spółka zajmuje się m.in. monitorowaniem przeciwdziałania praniu pieniędzy, obsługą operacji bankowych, papierów wartościowych i funduszy inwestycyjnych, rozliczaniem należności i płatności, technologicznymi funkcjami kontrolnymi oraz obsługą infrastruktury teleinformatycznej.


 

Kompleks T-Mobile Business Park jest najnowszym projektem biurowym Ghelamco, oddanym do użytku w maju 2013 roku. Pod koniec czerwca do obiektu wprowadził się główny najemca – firma T-Mobile. Inwestycja oferuje 40 000 mkw. powierzchni biurowej i jest zlokalizowana przy ul. Marynarskiej 12 w Warszawie. Powierzchnie biurowe wynajęte są w 80 proc., przy czym Citibank jest drugim, po T-Mobile, najemcą. Kompleks jest pierwszym projektem biurowym w Polsce, który otrzymał certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie Excellent i jednocześnie szóstym obiektem w portfolio Ghelamco z certyfikatem środowiskowym.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra