Giant

EKO Citibank w T-Mobile Office Park

T-Mobile Office Park w Warszawie
T-Mobile Office Park w Warszawie
Citibank otworzy Citi Service Center w warszawskim kompleksie Ghelamco na Mokotowie.

Firma Citibank International plc wynajęła 4600 mkw. powierzchni biurowej w zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie kompleksie T-Mobile Office Park. Na nowej powierzchni zostanie otwarte Citi Service Center – centrum serwisowe. Najemca wprowadzi się do obiektu w połowie 2014 roku. Podczas transakcji firmie Citibank doradzała firma DTZ Polska. Umowa najmu została podpisana na 5 lat.


 

Citibank International plc stanowi część inicjatywy City Service Center Poland, w ramach której prowadzona jest współpraca z innymi podmiotami City z całego świata i świadczone są usługi dla 54 krajów z Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australii. Spółka zajmuje się m.in. monitorowaniem przeciwdziałania praniu pieniędzy, obsługą operacji bankowych, papierów wartościowych i funduszy inwestycyjnych, rozliczaniem należności i płatności, technologicznymi funkcjami kontrolnymi oraz obsługą infrastruktury teleinformatycznej.


 

Kompleks T-Mobile Business Park jest najnowszym projektem biurowym Ghelamco, oddanym do użytku w maju 2013 roku. Pod koniec czerwca do obiektu wprowadził się główny najemca – firma T-Mobile. Inwestycja oferuje 40 000 mkw. powierzchni biurowej i jest zlokalizowana przy ul. Marynarskiej 12 w Warszawie. Powierzchnie biurowe wynajęte są w 80 proc., przy czym Citibank jest drugim, po T-Mobile, najemcą. Kompleks jest pierwszym projektem biurowym w Polsce, który otrzymał certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie Excellent i jednocześnie szóstym obiektem w portfolio Ghelamco z certyfikatem środowiskowym.


1.0
Napisz pierwszy komentarz