Proton Office

Deichmann pierwszym najemcą West Gate

West Gate we Wrocławiu
West Gate we Wrocławiu
Firma Deichmann wynajęła powierzchnie we wrocławskim biurowcu West Gate, realizowanym przez Echo Investment.

Echo Investment podpisało umowę najmu 1200 mkw. w swojej wrocławskiej inwestycji – biurowcu West Gate, powstającym przy ul. Lotniczej 12. Powierzchnie zajmie firma Deichmann Obuwie Sp. z o.o.

 

 

Bardzo się cieszymy, że firma Deichmann, która od lat współpracuje z Echo Investment w sektorze centrów handlowych, wybrała nasz projekt biurowy na swoją nową siedzibę. Jest nam bardzo miło, że oferta West Gate spotkała się z uznaniem tej firmy – komentuje Katarzyna Kubicka, Senior Leasing Manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.


 

Firma Deichmann działa od 1913 roku. Powstała jako przedsiębiorstwo rodzinne w Essen, w sercu Zagłębia Ruhry, gdzie nadal zlokalizowana jest główna centrala Grupy. Firma nadal pozostaje w rękach rodziny założycielskiej. Obecnie Deichmann posiada ponad 3175 sklepów w 22 krajach, zatrudniając 32 500 pracowników na całym świecie.


 

West Gate to budynek biurowy klasy A dysponujący 16 000 mkw. powierzchni biurowej. Nieruchomość znajduje się w obrębie ulic Lotniczej, Na Ostatnim Groszu i Legnickiej. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Arcad z Kielc. Biurowiec dysponuje sześcioma kondygnacjami nadziemnymi i dwoma podziemnymi i zaprojektowany jest w kształcie litery „L”. Elewacja zdominowana jest przez duże przeszklone powierzchnie. W biurowcu nie zabraknie systemu kontroli dostępu, szybkich wind, podwieszanych sufitów i podnoszonych podłóg, a także przyjaznego środowiskowo systemu oświetlenia. Dla rowerzystów przewidziano stojaki rowerowe, szatnie i prysznice. Użytkownicy korzystać będą mogli z kantyny, punktów usługowo-handlowych i miejsc wypoczynku na świeżym powietrzu.


0.0
Napisz pierwszy komentarz