Business House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Poleczki Business Park z nowym najemcą

Poleczki Business Park w Warszawie
Poleczki Business Park w Warszawie
Firma Glenmark Pharmaceuticals zdecydowała się na najem powierzchni w warszawskiej inwestycji biurowej Poleczki Business Park.

Glenmark Pharmaceuticals w maju bieżącego roku wprowadzi się do powierzchni zrealizowanych w drugiej fazie kompleksu Poleczki Business Park. Międzynarodowa spółka farmaceutyczna zajmie 615 mkw. w budynku C1.

 

Firma jest kolejnym, po Beckton Dickinson, Astellas Pharma Polska i USP Zdrowie, najemcą z branży medycznej. Wynajmujący podczas transakcji reprezentowany był przez firmę doradczą Colliers International.

 

 

W ostatnim kwartale ubiegłego roku kompleks zyskał również trzech innych najemców: Emcon Solutions (dostawca rozwiązań i usług informatycznych dla firm), PID Polska (światowy lider branży detektorów rentgenowskich w przemyśle spożywczym ) oraz Polmos SA (producent i eksporter wódek czystych i smakowych, dystrybutor hurtowy i detaliczny alkoholi i innych napojów). Łącznie firmy zajęły ok. 1000 mkw. powierzchni.

 

 

Poleczki Business Park realizowany jest przez firmy UBM oraz CA Immo przy ulicy Poleczki w Warszawie. Docelowo składać się będzie z piętnastu budynków biurowo-usługowych z funkcją parkingową (w tym wielokondygnacyjnym parkingiem). Projekt jest największym parkiem biznesowym w Europie Środkowej i będzie łącznie oferować ok. 210 000 mkw. powierzchni. Aktualnie trwają przygotowania do trzeciego etapu budowy.

 

Kompleks powstaje zgodnie z wymaganiami certyfikatu ekologicznego LEED. Budynki powstałe w ramach drugiej fazy zdobyły certyfikat LEED Core&Shell na poziomie Gold.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra