Giant

Najemcy Enterprise Park będą mogli stołować się w Olimpie

Restauracja Olimp w kompleksie Enterprise Park
Krakowski kompleks Enterprise Park
W krakowskim kompleksie biurowym Enterprise Park zostanie otwarta kolejna restauracja sieci Olimp.

Sieć Olimp otworzy kolejny lokal w kompleksie Enterprise Park, tym razem na parterze budynku C. Pierwsi klienci będą mogli wejść do restauracji jeszcze w tym roku, niedługo po oddaniu do użytkowania najnowszego biurowca, co nastąpić ma na przełomie lipca i sierpnia.

 

 

Deweloper kompleksu, Avestus Real Estate, podpisał umowę najmu z Grupą Gastromall, właścicielem sieci Olimp. Restauracja w Enterprise Park ma być jedną z największych w ramach sieci, o powierzchni 460 mkw. wraz z zapleczem. Siostrzany lokal Olimpu znajduje się również w budynku B kompleksu i oba są dostępne także dla klientów z zewnątrz.

 

 

Ponowne zaproszenie operatora restauracji OLIMP do współpracy było oczywistym wyborem. Ich restauracja z powodzeniem działa w Enterprise Park już od ponad roku, ciesząc się sporą popularnością wśród użytkowników naszego parku biurowego – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor krajowy Avestus Real Estate. Świetnie sprawdziła się koncepcja lokalu, w którym każdy gość może skomponować swój posiłek z dowolnie wybranych składników znajdujących się w ofercie, płacąc stałą cenę za 100 gramów. Dodatkowo restauracja OLIMP dla swoich gości przygotowała oparty na kartach klienta system lojalnościowy, umożliwiający klientom korporacyjnym m.in. płatności typu pre-paid. To wygodne i szybkie rozwiązanie, nasi najemcy są więc bardzo zadowoleni – dodał.

 

 

Enterprise Park powstaje w dzielnicy Podgórze, przy Alei Powstańców Wielkopolskich w Krakowie. Pierwszy etap, w ramach którego powstały dwa budynki (A i B), oferujące 15 000 mkw. powierzchni, został oddany do użytku w październiku 2012 roku. Głównymi najemcami tych powierzchni są międzynarodowe korporacje z sektora zaawansowanych technologii.

 

 

W ramach drugiej fazy inwestycji powstaje budynek C, dzięki któremu kompleks oferować będzie łącznie ok. 28 000 mkw. biur klasy A.

 

 

Już teraz, na prawie pół roku przed planowanym oddaniem nowego budynku do użytku, wynajęta została ponad połowa dostępnej w nim powierzchni. Drugi etap Enterprise Park, podobnie jak pierwszy, okazał się dużym sukcesem Avestus Real Estate. Nasza inwestycja radzi sobie na rynku bardzo dobrze. To dowód, że koncepcja stworzenia nowoczesnego parku biurowego, zaprojektowanego specjalnie z myślą o konkretnej kategorii użytkowników, świetnie sprawdza się w praktyce. Jestem przekonany, że i drugi etap Enterprise Park zostanie wkrótce wynajęty w całości - komentuje Maciej Gołębiewski, Dyrektor ds. Wynajmu i Marketingu Avestus Real Estate.

 

 

Enterprise Park można uznać za jeden z najbardziej „zielonych” parków biznesowych w Krakowie, gdyż 40 proc. jest obszaru zajmują tereny naturalnej roślinności, z ponad 20 gatunkami drzew, krzewów i traw. Pierwszy etap kompleksu zdobył certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very Good. Również najnowszy budynek jest w trakcie certyfikacji ze spodziewaną oceną końcową Very Good.


0.0
Napisz pierwszy komentarz