COTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Kolejny najemca w Atrium 1

Atrium 1 w Warszawie
Wnętrze Atrium 1
Do powstającego w Warszawie biurowca Atrium 1 wprowadzi się kolejny najemca: Pramerica Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji SA.

Pramerica Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji SA w budynku realizowanym przez Skanska Property Poland zajmie 2300 mkw. powierzchni. Do biurowca Atrium 1 wprowadzi się w sierpniu 2014 roku. Dzięki tej transakcji budynek wynajęty jest już w 97 proc.

 

Nowy najemca Atrium 1 zajmuje się sprzedażą ochronnych ubezpieczeń na życie. Pramerica należy do grupy kapitałowej Prudential Financial, Inc. z siedzibą w USA, jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

 

Głównym najemcą warszawskiego biurowca jest Bank Zachodni WBK z Grupy Santanter, który zajmie 12 200 mkw. Umowa została podpisana na 12 lat. Do obiektu wprowadzi się również firma Bravura Solutions z branży informatycznej, która w lipcu 2014 roku zajmie 992 mkw. W Atrium 1 znajdą się również warszawskie oddziały Grupy Skanska.

 

 

Atrium 1 to nasz najbardziej ambitny zielony projekt biurowy. Stanowi on idealne połączenie świetnej lokalizacji z wyjątkowo komfortowymi warunkami do pracy i nowoczesnymi, przyjaznymi dla środowiska technologiami. Cieszę się, że docenili go zarówno najemcy, jak i inwestorzy. Biurowiec został niemal w całości wynajęty i sprzedany funduszowi inwestycyjnemu Deka Immobilien-Global przed oddaniem do użytku, które nastąpiło w drugiej połowie stycznia 2014 r. – skomentował Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland.

 

 

Atrium 1 dysponować będzie łącznie 18 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Obiekt zlokalizowany jest przy rondzie ONZ w Warszawie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra