Giant

Budimex zostaje w biurowcu przy ul. Stawki 40

Firma Budimex przedłużyła umowę najmu powierzchni biurowej w budynku przy ul. Stawki 40 w Warszawie.

Budimex SA zajmuje ponad 6000 mkw. biur w budynku przy ul. Stawki. Podczas transakcji przedłużenia najmu Budimexowi doradzała firma DTZ Polska.


 

Biurowiec Stawki 40 znajduje się między al. Jana Pawła II a ul. Okopową. Na sześciu kondygnacjach oferuje ponad 10 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. W obiekcie siedzibę ma również firma Emmerson.


 

Budimex działa na rynku usług infrastrukturalnych od ponad 45 lat. Świadczy usługi w sektorach infrastruktury drogowej, kolejowej, lotniskowej oraz budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. W ciągu roku firma współpracuje z dwunastoma tysiącami kontrahentów, w tym z ponad półtora tysiącami stałych podwykonawców. Budimex od 1995 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych, natomiast od 2011 roku wchodzi w skład indeksu RESPECT.


 

DTZ Polska oferuje usługi dla klientów biznesowych, najemców powierzchni komercyjnych oraz inwestorów. W swojej ofercie ma m.in. pośrednictwo w wynajmie powierzchni biurowych, zintegrowane usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, doradztwo w zakresie rynków kapitałowych, doradztwo inwestycyjne, wyceny czy też doradztwo inwestycyjno-budowlane.


5.0
Tagi: Budimex DTZ
Napisz pierwszy komentarz