Forbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Fujitsu w Oxygen Park

Oxygen Park w Warszawie
Wnętrze Oxygen Park
Warszawski kompleks biurowy Oxygen Park zyskał kolejnego najemcę - Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. wprowadzi się na 1300 mkw. powierzchni w kompleksie zlokalizowanym przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Dzięki tej umowie najmu Oxygen Park wynajęty jest już w 80 proc. Podczas transakcji najemcę reprezentowała firma Savills. Fujitsu Technology Solutions zostanie w budynku co najmniej przez 5 lat. Firma wchodzi w skład globalnej Grupy Fujitsu.

 

 

O wyborze Oxygen Park zadecydowała doskonała lokalizacja, jak również kształt budynku, który pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowej. Stylistyka zastosowana we wnętrzu budynku bardzo przypadła nam do gustu, z względu na jej prostotę i nowoczesny charakter – skomentowała Halina Bartuzi-Niessner, Członek Zarządu Fujitsu Polska. Dzięki dużej elastyczności i wsparciu ze strony zespołu Yareal Polska w bardzo krótkim czasie udało się nam stworzyć plan biura, który sprostał naszym wymaganiom – dodała.

 

 

W skład Oxygen Park wchodzą dwa 6-kondygnacyjne budynki klasy A, które łącznie oferują ok. 18 400 mkw. powierzchni najmu. Na parterze znajdują się powierzchnie handlowo-usługowe, w tym restauracja typu bistro z tarasem zewnętrznym na dziedzińcu między budynkami.

 

 

Uważamy za nasz wielki sukces fakt, że firma Fujitsu, światowy lider w branży komputerowej, po raz kolejny wybrała na swoje biuro budynek zrealizowany przez Yareal. Warunkiem sukcesu było sprostanie wachlarzowi wymagań naszego najemcy, między innymi w zakresie efektywności powierzchni biurowej oraz optymalizacji kosztów związanych z relokacją do Oxygen Park. Cieszymy się zatem, że udało nam się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszego nowego najemcy – powiedziała Katarzyna Oleksińska, Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi Yareal Polska.

 

 

Kompleks jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Very Good. Projekt architektoniczny obiektu powstał w pracowni JEMS Architekci.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra