Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoAluprof S.A. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

GET IT otwiera biuro w Agdar Park West

Adgar Park West
Adgar Park West
Warszawski kompleks Adgar Park West wzbogacił się o kolejnego najemcę – firmę GET IT, specjalizującą się w tłumaczeniach dla biznesu.

Adgar Park West (wcześniej – Ochota Office Park) znajduje się przy Al. Jerozolimskich 181 w Warszawie. W 2013 r. kompleks kupiła Grupa Adgar, która przeprowadza jego gruntowną modernizację, a także tworzy strefę sportu AdgarFit. Zalety obiektu dostrzegła firma GET IT, która wynajęła w nim ponad 600 mkw. powierzchni. Dzięki tej transakcji kompleks, oferujący łącznie 43 000 mkw. w ramach trzech budynków, jest już wynajęty w ponad 60 proc.

 

GET IT w kwietniu 2014 r. wprowadzi się na trzecie piętro sześciopiętrowego budynku B. W siedzibie firmy podejmie pracę 60 osób. Aranżacją przestrzeni i jej podziałem zajmie się Grupa Adgar. Najemca wynajął ponadto serwerownię. Umowa podpisana została na 5 lat. Z ramienia firmy GET IT umowę podpisał Michał Długokęcki, wiceprezes zarządu GET IT, natomiast Grupę Adgar reprezentowali Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce, oraz Michael Mevorach, prokurent.

 

Decydując się na wynajem powierzchni biurowej w Adgar Park West wzięliśmy pod uwagę wiele czynników, takich jak dogodna lokalizacja, duża powierzchnia odpowiadająca naszym potrzebom jako firmy, która bardzo dynamicznie rośnie, a także dostępna w kompleksie infrastruktura informatyczna – powiedział Michał Długokęcki, wiceprezes zarządu spółki GET IT. W naszym modelu biznesowym kluczowe jest zapewnianie klientom spokojnej głowy, a to oznacza pewność, że na czas dostarczamy to, co obiecujemy. Z naszych usług korzystają największe polskie i zagraniczne firmy, które oczekują od nas szybkości działania i pełnej dostępności. Nasi klienci wymagają również najwyższego bezpieczeństwa informatycznego powierzanych nam dokumentów. W efekcie w naszym działaniu konieczna jest niezawodność, do tego z kolei niezbędna jest całkowicie bezpieczna, zaawansowana baza w postaci nowoczesnej serwerowni, takiej, jaką oferuje Adgar – wyjaśnił.

 

Od samego początku mojej działalności zawodowej byłem związany z branżą IT i postawiłem sobie za cel uczynić zaawansowane technologie cechą wyróżniającą wszystkie projekty Adgar. Zespół budynków Adgar Park West jako była siedziba T-Mobile spełniał najwyższe wymagania w zakresie rozwiązań informatycznych już w momencie, gdy go kupiliśmy. Obecnie rozwijamy dostępną w nim infrastrukturę, dzięki czemu możemy zaoferować najemcom nowoczesny, zaawansowany technologicznie kompleks biurowy – skomentował Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

 

GET IT dołączy do grona najemców takich jak Anwim, BSH, Covidien Polska, Garmin Polska, Geodis Logistics Polska, Gravitan, Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis, bank Pekao S.A., Sport Guru i UPS.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
były zleceniobiorca :
get it to złodzieje - nie płacą za pracę
3 czerwca 2016 22:33
mantra