Giant

Savills wprowadza się do Andersia Business Center

Andersia Business Center
Andersia Business Center
Firma doradcza Savills zmienia lokalizację biura w Poznaniu i wprowadza się do Andersia Business Center.

Nowa siedziba firmy Savills znajduje się w centrum biznesowym Regus, na pierwszym piętrze budynku Andersia Business Center, zlokalizowanego przy Placu Andersa 7 w Poznaniu.

 

Jedną z rozpatrywanych przez nas zalet relokacji biura do Regusa, była natychmiastowo dostępna, w pełni umeblowana i wyposażona powierzchnia biurowa do wynajęcia na elastycznych warunkach – mówi Tomasz Buras, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Savills. Nasz lokalny zespół składający się z dwóch osób, cieszy się na myśl o pracy w dynamicznym otoczeniu biznesowym i liczymy, że ta atmosfera dodatkowo podniesie ich zaangażowanie i efektywność. Jestem przekonany, że elegancka recepcja, miła obsługa personelu Regus i prestiżowy adres będą odpowiednio reprezentowały markę i wartości Savills – dodaje.

 

Jesteśmy zachwyceni, że Savills zdecydował się ulokować biuro w nowym centrum Regus w Poznaniu. Nasze firmy od wielu lat współpracują na całym świecie, więc utrzymywanie bliskich relacji z tym wiodącym doradcą na rynku nieruchomości jest dla nas bardzo ważne – komentuje Katarzyna Przybyszewska, Area Director w firmie Regus.

 

Poznań jest czwartym co do wielkości rynkiem biurowym w Polsce, oferując ponad 305 300 mkw. biur, jak podaje Savills. Financial Times wymienił Poznań jako jedną z 10 najlepszych lokalizacji w Europie dla inwestycji. Lokalne władze zapewniają silne wsparcie dla nowoczesnych usług biznesowych i zaawansowanych technologicznie producentów, jak również dla lokalnych małych i średnich przedsiębiorców. Sektor usług biznesowych powinien skorzystać z tego, że Poznań to silny ośrodek akademicki z dużą liczbą studentów i absolwentów, w szczególności wydziałów ekonomicznych. Wśród największych najemców w Poznaniu znajdują się takie firmy jak, m.in.: Allegro, Carlsberg, Samsung, Franklin Templeton, McKinsey, IKEA Usługi finansowe, MAN Accounting Center i Roche – informuje Piotr Skuza, negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych Savills w Poznaniu.

 

Eksperci spodziewają się wzrostu zasobów powierzchni biurowych w Poznaniu o ok. 70 000 mkw. na koniec 2015 r. Podaż ta spowodować może pewne wahania poziomu pustostanów oraz presję na czynsze. Pod koniec 2013 r. w mieście niewynajętych pozostawało 14,1 proc. biur – stosunkowo dużo na tle innych miast regionalnych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz