Proton Office

EKO Grupa Wirtualna Polska zdecydowała się na Oxygen Park

Oxygen Park w Warszawie
Grupa Wirtualna Polska wprowadzi się do kompleksu w czerwcu 2014 r.
Warszawski kompleks zdobył nowego najemcę: ok. 2400 mkw. powierzchni biurowej zajmie Grupa Wirtualna Polska.

W czerwcu 2014 r. pracownicy Grupy Wirtualna Polska zgromadzą się pod nowym adresem przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Firma zajmie 2400 mkw. w budynku B kompleksu Oxygen Park.

 

Od początku zależało nam na tym, by pracownicy biur w Warszawie pracowali w jednej lokalizacji – informuje Jacek Świderski, Prezes Zarządu Grupy Wirtualna Polska, dodając, iż podczas poszukiwania nowej siedziby firma zwracała uwagę przede wszystkim na funkcjonalność i wysoki standard. Nie bez znaczenia były też kwestie dojazdu do biura, parkingów czy punktów gastronomicznych. Wybraliśmy biurowiec klasy A, Oxygen Park, spełniający wszystkie te kryteria – podsumowuje Prezes.

 

Podczas transakcji najemcę reprezentowała firma Vertigo Property Group, natomiast za komercjalizację obiektu odpowiedzialny jest Colliers International Poland.

 

Katarzyna Oleksińska, Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi Yareal Polska, zapewnia, że Oxygen Park cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony firm zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Jesteśmy zadowoleni, że udało się pozyskać kolejnego najemcę do naszego obiektu Oxygen Park, to jest Grupę Wirtualna Polska. Fakt ten utwierdza nas w przekonaniu, że wysokiej klasy budynek zlokalizowany w pobliżu centrum miasta, dobrze skomunikowany, certyfikowany oraz oferujący wysoki standard jakości zostanie doceniony przez najemców – mówi Katarzyna Oleksińska.

 

Obecnie poziom komercjalizacji Oxygen Park osiągnął 53 proc. Oznacza to, że deweloper, firma Yareal Polska, może rozpocząć przygotowania do sprzedaży inwestycji.

 

Kompleks składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków oferujących łącznie 18 400 mkw. powierzchni najmu. Projekt powstał zgodnie z wymaganiami certyfikatu ekologicznego BREEAM na poziomie Very Good. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada pracownia JEMS Architekci.


0.0
Napisz pierwszy komentarz