Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoArchicom logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Sky Office Center ma nowego najemcę

Sky Office Center
Sky Office Center
Firma Stow Polska wynajęła powierzchnie w biurowcu Sky Office Center na warszawskim Mokotowie.

Wiodący dostawca systemów składowania wprowadził się do biurowca Sky Office Center, znajdującego się przy ul. Rzymowskiego w biznesowej części Mokotowa. Firma zajęła 250 mkw. powierzchni biurowej. Podczas transakcji najemcę reprezentowali eksperci z firmy AXI IMMO.

 

Stow Polska jest częścią międzynarodowej grupy Averys, która zajmuje się rozwijaniem i produkcją systemów składowania przeznaczonych do palet lub towarów o małych gabarytach i towarów dłużycowych, a także produkcją konstrukcji podestowych.

 

Sky Office Center znajduje się na rogu ul. Rzymowskiego i Modzelewskiego. Inwestorem kameralnego biurowca jest 1 Sky Office Center S.A., spółka celowa z grupy 5th Avenue Holding S.A. Budowa obiektu rozpoczęła się w czerwcu 2012 r. i zakończyła jesienią 2013 r. Biurowiec oferuje 4700 mkw. powierzchni na sześciu kondygnacjach oraz dwupoziomowy parking podziemny z 57 miejscami parkingowymi i 10 miejsc postojowych na parkingu zewnętrznym.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra