Vastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoKontor logoTétris Poland logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Sky Office Center we wrześniu

Wizualizacja nocna
Warszawski biurowiec Sky Office Center zostanie oddany do użytkowania we wrześniu 2013 r.

W Warszawie na rogu ulic Rzymowskiego i Modzelewskiego powstaje nowoczesny, kameralny biurowiec. Inwestorem jest 1 Sky Office Center S.A., spółka celowa z grupy 5th Avenue Holding S.A. Prace rozpoczęły się w czerwcu 2012 r. Obiekt zostanie oddany do użytku we wrześniu 2013 r.

Sky Office Center będzie oferował 4 700 mkw powierzchni na sześciu kondygnacjach. Na parterze przestrzeń jest przeznaczona dla punktów usługowych i holu głównego. Najemcy będą mogli korzystać z podziemnego dwupoziomowego parkingu z 57 miejscami postojowymi oraz z 10 miejsc na parkingu zewnętrznym. Dla użytkowników rowerów przewidziano specjalny parking z zapleczem socjalnym.

W bliskim sąsiedztwie biurowca znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Z budynku szybko można dotrzeć na Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie.

Biurowiec charakteryzuje się zastosowaniem rozwiązań energooszczędnych i proekologicznych. W obiekcie znajdą się podwieszane sufity, uchylne okna, podniesione podłogi oraz floorboxy z okablowaniem elektrycznym. W Sky Office Center zapewniona będzie kontrola dostępu, całodobowa ochrona i system zarządzania budynkiem (BMS). Najemcy będą mieli dowolność aranżacji i podziału powierzchni oraz możliwość odbioru biura wykończonego „pod klucz”. Obiekt wykonany zostanie w konstrukcji żelbetowej ze szklano-aluminiową elewacją.

5th Avenue Holding S.A. jest holdingiem spółek celowych działających w sektorze inwestowania w nieruchomości komercyjne. Spółka jest w posiadaniu kilku obiektów klasy A i B+ na terenie Warszawy.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra