Giant

Maklerzy wprowadzają się do Prosta Office Centre

Prosta Office Centre
Prosta Office Centre
Firma HFT Brokers Dom Maklerski SA wynajęła powierzchnie biurowe w warszawskim biurowcu.

Dom maklerski jest nowym najemcą biurowca Prosta Office Centre, w którym wynajął ok. 900 mkw. powierzchni. W warszawskiej siedzibie HFT Brokers Dom Maklerski SA pracować będzie ok. 250 osób. Podczas transakcji najemcy doradzali eksperci z firmy AXI IMMO.

 

HFT Brokers Dom Maklerski SA powstał w 2006 r. W lipcu 2008 r. Komisja Nadzoru Finansowego udzieliła zgody na prowadzenie działalności maklerskiej przez Spółkę. W ofercie firmy znajduje się m.in. obrót, przechowywanie i rejestrowanie instrumentów finansowych, doradztwo dla przedsiębiorstw w zakresie struktury kapitałowej, strategii przedsiębiorstwa, łączenia, podziału i przejmowania przedsiębiorstwa.

 

Prosta Office Centre został oddany do użytku w 2006 r. Obiekt znajduje się w dzielnicy Wola w Warszawie i oferuje ok. 18 600 mkw. powierzchni biurowej i 3-poziomowy parking podziemny. Dziesięciopiętrowy biurowiec charakteryzuje się fasadą łączącą szkło, elementy z kamienia naturalnego oraz stali szlachetnej. Na parterze znajdują się lokale z handlem detalicznym i placówki gastronomiczne.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz