PGE Narodowy

EKO Sky Office Center nadal z ważnym certyfikatem

Sky Office Center
Sky Office Center
Biurowiec Sky Office Center otrzymał decyzję o przedłużeniu certyfikatu BREEAM In-Use na poziomie Excellent.

Budynek Sky Office Center zlokalizowany jest przy ulicy Gintrowskiego w Warszawie. Obiekt ten otrzymał decyzję Building Research Establishment (BRE) o przedłużeniu certyfikatu BREEAM In-Use International: 2015 w kategoriach „Asset Performance” oraz „Building Management” na poziomie Excellent. Za przeprowadzenie procesu certyfikacji dla budynku Sky Office Center odpowiedzialna była firma Sweco Consulting.

Spełniając wymogi certyfikacji BREEAM, Sky Office Center jest budynkiem opartym na rozwiązaniach sprzyjających efektywności energetycznej, ograniczeniu zużycia wody oraz optymalnemu gospodarowaniu odpadami. Projekt uzyskał bardzo wysoką ocenę w zakresie wykorzystania certyfikowanych materiałów, a także dbałości o zdrowie i komfort pracowników. W procesie certyfikacji doceniona została także lokalizacja Sky Office Center, która zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta, lotniska i dróg szybkiego ruchu. Biurowiec znajduje się również w pobliżu terenów zielonych. 

Przedłużenie ważności certyfikatu BREEAM dla Sky Office Center potwierdza najwyższe standardy zarządzania budynkami biurowymi przez Hines Polska. Stosowane na etapie eksploatacyjnym rozwiązania proekologiczne zapewniają komfort użytkownikom. Stworzenie optymalnych warunków pracy i minimalizacja wpływu obiektu na środowisko zewnętrze i wewnętrzne są dla nas priorytetem – powiedział Łukasz Pawikowski, Asset Manager w Hines Polska.

Sky Office Center to nowoczesny budynek biurowy położony przy skrzyżowaniu ulic Gintrowskiego i Kaczmarskiego. Obiekt oferuje 4800 mkw. powierzchni biurowej, która obecnie jest wynajęta w 100 proc. Na parterze budynku znajduje się reprezentacyjny hol recepcyjny oraz lokale handlowo-usługowe. Do dyspozycji najemców Sky Office Center przeznaczony jest również podziemny parking. Budynek został oddany do użytku we wrześniu 2013 r. W styczniu 2015 r. Sky Office Center został zakupiony przez Hines Poland Sustainable Income Fund (HPSIF) z siedzibą w Luksemburgu. Aktywami i nieruchomościami w imieniu HPSIF zarządza Hines Polska.

 

Sky Office Center - lobby

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz