Giant

Nowy Dom Jabłkowskich wynajęty w całości

Nowy Dom Jabłkowskich w Warszawie
Nowy Dom Jabłkowskich w Warszawie
Ostatnią wolną przestrzeń biurową w kameralnej inwestycji przy ul. Chmielnej w Warszawie wynajęła pracownia SUD Architekt Polska.

Pracownia architektoniczna SUD Architekt Polska zajęła ok. 100 mkw. powierzchni biurowej w pierwszej inwestycji firmy LHI przy ul. Chmielnej. Oznacza to, że proces komercjalizacji biurowca Nowy Dom Jabłkowskich został zakończony.

 

Pracownia, która wynajęła ostatnią wolną przestrzeń w budynku, w Nowym Domu Jabłkowskich znajduje się od grudnia 2012 r. Wynajęcie dodatkowych metrów wiąże się z ekspansją firmy.

 

Zakończenie komercjalizacji pierwszego projektu, zrealizowanego przez LHI przy ul. Chmielnej, potwierdza zainteresowanie najemców prestiżowymi inwestycjami w kameralnych, nowoczesnych biurowcach zlokalizowanych w śródmieściu Warszawy. Niewiele biurowych projektów w stolicy może liczyć na wynajęcie 100 proc. powierzchni. Nowy Dom Jabłkowskich należy do bardzo ekskluzywnego klubu nieruchomości, w których każdy metr jest w pełni zagospodarowany – powiedział Robert Mandżunowski, CEO w LHI sp. z o. o. Najemcy naszych budynków generują dodatkowy ruch i przychody punktów handlowo-usługowych, co wpływa na poprawę standardu ulicy. Staramy się inspirować zmiany Chmielnej również poprzez publiczną debatę na temat jej przyszłości, jak również poprzez udział LHI w inicjatywach prowadzących do estetycznego, jak i funkcjonalnego jej uporządkowania – dla przykładu przywrócenie deptaka i uregulowanie kwestii parkowania – dodał.

 

W biurowcu swoje siedziby mają, obok SUD Architekt Polska, takie firmy jak: Kazar, Wealth Solutions, APAX Consulting Group, Heidrick&Strugles oraz kancelaria prawna BSJP. Na parterze obiektu znajduje się salon sieci komókowej PLUS, zajmujący całą dostępną powierzchnię handlową. Za komercjalizację Nowego Domu Jabłkowskich odpowiada firma DTZ.

 

Sukces procesu komercjalizacji Nowego Domu Jabłkowskich potwierdza, iż rynek najmu powierzchni biurowych zlokalizowanych w nowoczesnych, butikowych obiektach w centrum miasta jest chłonny, a projekty o podobnym charakterze pozostają oczekiwaną lokalizacją siedzib wielu firm ceniących miejską lokalizację i kameralność budynku - skomentował Kacper Remiśko, Starszy Konsultant w zespole Powierzchni Biurowych, DTZ.

 

Nowy Dom Jabłkowskich oferuje łącznie 4500 mkw. powierzchni użytkowej na sześciu kondygnacjach. Budynek znajduje się u zbiegu ulic Chmielnej i Brackiej. Projekt zrealizowany został we współpracy LHI sp. z o.o. z Domem Towarowym Bracia Jabłkowscy S.A.


0.0
Napisz pierwszy komentarz