Giant

EKO Moda w Chmielnej 25

Chmielna 25 - sala konferencyjna
Chmielna 25 jest siedmiokondygnacyjnym obiektem klasy A, oferującym ok. 3800 mkw. powierzchni biurowej.
Modowa marka LPP S.A. wynajęła 450 mkw. w biurowcu Chmielna 25, należącym do spółki LHI.

Zajmowana powierzchnia, stanowiąca połowę drugiego piętra budynku została przeznaczona na showroom dla marek należących do LPP S.A., takich jak: Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay.

 

Cieszymy się, że zrealizowany przez nas budynek przyciąga najemców takiego formatu. Podobnie jak skomercjalizowany niedawno w 100 procentach Nowy Dom Jabłkowskich Chmielna 25 może pochwalić się najemcami z najwyższej półki. Doceniają oni prestiż i lokalizacyjny potencjał naszych obiektów, a także wyjątkowy charakter i jakość architektury oraz wnętrz. Szczególnie pozytywnym zjawiskiem jest fakt, że swoje biura oraz showroomy lokują u nas firmy z branży modowej – LPP w Chmielnej 25, Kazar w Nowym Domu Jabłkowskich, które dostrzegają zmiany, jakie przechodzi ulica Chmielna, która za kilka lat ma szansę stać się ulicą handlową z prawdziwego zdarzenia - komentuje Robert Mandżunowski, CEO LHI sp. z o.o.

 

Chmielna 25 jest siedmiokondygnacyjnym obiektem klasy A, oferującym około 1700 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na poziomach -1 i 0 oraz około 3800 mkw. powierzchni biurowej. Jest to druga - po Nowym Domu Jabłkowskich – inwestycja, zrealizowaną przez LHI sp. z o.o. przy ulicy Chmielnej. W październiku 2013 komisja certyfikująca przyznała Chmielnej 25 ekologiczny certyfikat LEED na poziomie GOLD, czym potwierdziła wcześniejszą precertyfikację uzyskaną na etapie prac budowlanych.

 

Spółka LHI sp. z o.o. należy do Grupy LHI. W Polsce funkcjonuje od 1995 r. Jako organizator, współinwestor i inwestor, firma tworzy i oferuje alternatywne formy finansowania nieruchomości, realizuje także przedsięwzięcia w formule partnerstwa publiczno-prywatnego, takie jak projektowanie, budowa, finansowanie i zarządzanie obiektami użyteczności publicznej, realizacja projektów rewitalizacyjnych oraz wsparcie innych inicjatyw rozwoju regionalnego. Do chwili obecnej spółka przeprowadziła transakcje na łączną kwotę ok. 7 miliardów złotych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz