Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

EKO DTZ zarządza biurowcem Chmielna 25

Chmielna 25 w Warszawie
Chmielna 25
Firma DTZ została wybrana na zarządcę najnowszej warszawskiej inwestycji firmy LHI – budynku Chmielna 25.

Biurowiec został oddany do użytku 6 września bieżącego roku i oferuje 6225 mkw. powierzchni użytkowej.

Cieszę się, że powierzyliśmy zarządzanie naszym nowym budynkiem tak doświadczonej firmie jak DTZ. Oprócz powierzchni biurowych w budynku Chmielna 25 znajduje się również część handlowo-usługowa. Ze względu na ergonomię i znakomitą lokalizację, sami postanowiliśmy przenieść tu nasze biuro. Jest to druga inwestycja LHI w samym sercu centrum miasta, z czego jesteśmy dumni - mówi Robert Mandżunowski, CEO, LHI.

Chmielna 25 jest 7-kondygnacyjnym biurowcem klasy A + z funkcją handlową. Na poziomie -1 oraz na parterze zlokalizowane są lokale przeznaczone pod działalność handlowo-usługową, natomiast na wyższych piętrach znajdują się biura.

Jako zarządca nieruchomości staramy się zawsze patrzeć z perspektywy właściciela budynku. Naszym celem jest zwiększenie wartości nieruchomości i – przy ścisłej współpracy z Klientem – pełniejsze wykorzystanie ich potencjału. Jestem pewna, że właściciel budynku, LHI sp. z o.o. już zauważył zalety płynące ze współpracy z doświadczonym zespołem zarządzania nieruchomościami - komentuje dr Zuzanna Paciorkiewicz, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami (powierzchnie biurowe i magazynowe), DTZ.

Budynek powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, co potwierdza certyfikat LEED na poziomi Gold.


0.0
Napisz pierwszy komentarz